Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Stan

45 000 ЕУР

Се продава од: ____________________ 24 дек. 21:03 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
За живеалиштето
Локација
Штип
Stan vo Stip na il Risto Stojkov 18 Prebek 96 mq
____________________
+393462217552
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации