Македонски | Shqip | English |

Вчера 12:04 Станови , Струга

Kompletno renoviran prostor vo Struga

18 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 1
14 јул. 16:53 Куќи/Вили , Струга

Kuka vo Radozda

650 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 150
13 јул. 10:38
Линк
Станови , Струга

POSLEDNI 2 STANOVI ODLICNA PONUDA

Број на соби: 3,5
Површина: 100
12 јул. 14:56 Куќи/Вили , Струга

Shtepi 2 kate

90 000 ЕУР

Број на соби: 4
11 јул. 14:48 Станови , Струга

Apartmani vo Struga

20 ЕУР / дневно

Број на соби: 1,5
10 јул. 19:21 Станови , Струга

SE IZDAVA STAN ZA TURISTI

Број на соби: 3
06 јул. 15:19 Станови , Струга

Se izdava apartman vo centar na Struga

20 ЕУР / дневно

Број на соби: 1
05 јул. 15:33 Станови , Струга

Apartman vo EUROTEL Struga

Број на соби: 1
Кон почеток