Македонски | Shqip | English |
Вчера 04:30
Линк
Автомобили , Струга

Audi a3 Sedan 2.0 TDI - 150ps

14 900 ЕУР

Година: 2014
Километража: 200 000 - 249 999
08 јул. 23:01
Линк
Автомобили , Струга

Nissan Qashqai+2 Panorama

8 900 ЕУР

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999

20 јан. 19:18 Автомобили , Струга

Opel astra 1.7

450 ЕУР

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
14 јан. 17:52 Автомобили , Струга

Fiat Doblo

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
08 јан. 20:53 Автомобили , Струга

Lincoln Town Car

18 000 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
06 јан. 21:26 Автомобили , Струга

Ford Fiesta 1.8 Dizel

Година: 1994
Километража: 250 000 - 299 999
06 јан. 21:26 Автомобили , Струга

Golf 5

Година: 2005
Километража: 20 000 - 24 999
06 јан. 20:56 Автомобили , Струга

Audi 100

800 ЕУР

Година: 1985
Километража: 190 000 - 199 999
06 јан. 11:50 Автомобили , Струга

VW T4 2.5 Tdi

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
04 јан. 22:51 Станови , Струга

Banes ne Struge

Број на соби: 3,5
Површина: 100
04 јан. 22:38 Автомобили , Струга

Skoda Octavia RS 2.0 tdi 184 ps

15 500 ЕУР

Година: 2014
Километража: 130 000 - 139 999
02 јан. 22:49 Автомобили , Струга

Audi TT

3 300 ЕУР

Година: 1999
Километража: 15 000 - 19 999
31 дек. 17:38 Автомобили , Струга

Ford Mondeo 2.0tdci

2 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
30 дек. 19:49 Автомобили , Струга

Ford Mustang 2.3 EcoBoost

38 000 ЕУР

Година: 2016
Километража: 85 000 - 89 999
Кон почеток