Македонски | Shqip | English |

17 мај 23:12 Автомобили , Струга

BMW X3 -05

8 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
14 мај 21:11 Автомобили , Струга

Peugeot 206 vo odlicna sostojba

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
12 мај 19:39 Автомобили , Струга

VW Passat 1.9 TDI viti -05

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
10 мај 06:04 Автомобили , Струга

Porsche panamera 3.0d -12 ne carineta mozna zamen

40 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 150 000 - 159 999
07 мај 17:10 Автомобили , Струга

VW Golf5 1.9 -04 vo odlichna sostojba

4 400 ЕУР

Година: 2004
Километража: 20 000 - 24 999
05 мај 20:38 Станови , Струга

Banese ne qender 150m larg Spitalit

Број на соби: 3,5
Површина: 80
03 мај 18:01 Автомобили , Струга

BMW X6 M50D -17

Година: 2017
Километража: 75 000 - 79 999
03 мај 10:53 Куќи/Вили , Струга

Kuka vo s Radozda Struga

52 000 ЕУР

Број на соби: 5
03 мај 09:57 Автомобили , Струга

VW Touran

3 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
02 мај 19:51 Автомобили , Струга

Mercedes-Benz E Class Avangard -04

6 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
01 мај 20:26 Автомобили , Струга

VW passat 2.0tdi DSG

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
01 мај 20:14 Автомобили , Струга

Bmw 730d Full. 175000km

Година: 2003
Километража: 170 000 - 179 999
30 апр. 20:31 Автомобили , Струга

Peugeot 206

2 700 ЕУР

Година: 2006
Километража: 130 000 - 139 999
Кон почеток