Македонски | Shqip | English |

Вчера 22:53 Автомобили , Струга

Mercedes-Benz E220 CDI Classic

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 21:17 Автомобили , Струга

VW Crafter 2.0 dizel

Година: 2012
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 15:40 Автомобили , Струга

Mercedes-Benz E 300 BlueTEC 7G Tronic Avantgarde

14 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 14:32 Автомобили , Струга

VW Golf 6 2.0

8 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 13:39 Автомобили , Струга

Mercedes-Benz C 220 CDI automatik

3 600 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 12:04 Станови , Струга

Kompletno renoviran prostor vo Struga

18 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 1
Вчера 04:30
Линк
Автомобили , Струга

Audi a3 Sedan 2.0 TDI - 150ps

14 900 ЕУР

Година: 2014
Километража: 200 000 - 249 999
14 јул. 23:55 Автомобили , Струга

Mercedes-Benz C200 cdi kupen vo CH

16 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 100 000 - 109 999
14 јул. 23:37 Автомобили , Струга

VW Polo 1.0

790 ЕУР

Година: 1998
Километража: 150 000 - 159 999
14 јул. 22:33 Автомобили , Струга

MERCEDES-BENZ E 200 CDI

3 800 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
14 јул. 17:46 Автомобили , Струга

Mercedes-Benz Sprinter 210cdi

8 800 ЕУР

Година: 2012
Километража: 0 - 4 999
14 јул. 17:40 Автомобили , Струга

Audi A6 quatroo vo odlicna sostojba

9 800 ЕУР

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
14 јул. 16:53 Куќи/Вили , Струга

Kuka vo Radozda

650 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 150
14 јул. 12:44 Автомобили , Струга

Seat Cordoba

Година: 1994
Километража: 120 000 - 129 999
14 јул. 10:29 Автомобили , Струга

Mercedes-Benz B 180 diesel

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
14 јул. 00:53 Автомобили , Струга

BMW X3 3.0 xdrive -05

7 200 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
Кон почеток