Македонски | Shqip | English |

Денес 06:46 Автомобили , Велес

Mercedes-Benz E 200cdi -00

2 600 ЕУР

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 06:46 Станови , Скопjе , Центар

Se izdava stan 77m2 vo Centar

320 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Денес 06:41 Автомобили , Куманово , Липково

Seat Leon 1.9 Tdi 110 ks

3 500 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 06:39 Станови , Скопjе , Центар

Stan apartman komplet opremen vo Centar

360 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 60
Денес 06:31 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Mazda 323 DITD

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 06:25 Станови , Скопjе , Центар

Se izdava namesten stan na Leninova vo Skopje

230 ЕУР / месечно

Број на соби: 3,5
Површина: 60
Денес 06:21 Автомобили , Скопjе , Бутел

Audi A6 -05 S-Line Dizel

6 800 ЕУР

Година: 2005
Километража: 300 000 - 349 999
Денес 06:15 Автомобили , Скопjе , Чаир

Mazda 5 so najful oprema 7 sedista

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Кон почеток