Македонски | Shqip | English |

Цела Македонија | Pazar3


Вчера 21:11 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

TOYOTA RAV4

7 900 ЕУР

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 21:11 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

TOYOTA RAV 4 2.2D

7 900 ЕУР

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 21:10 Куќи/Вили , Кавадарци

Sprat od kuka vo Kavadarci

Број на соби: 4
Површина: 70
Вчера 21:08 Автомобили , Тетово

VW Passat 1.9 tdi

2 700 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 21:07 Станови , Скопjе , Кисела Вода

Se izdava namesten kat od kuka so poseben vleza

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 110
Вчера 21:04 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Mitshubishi Pajero

7 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 21:02 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

VW Touran

3 950 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 21:01 Станови , Куманово

STAN KOZMETICKI SALON,KANCELARIJA

230 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 70
Вчера 21:01 Куќи/Вили , Прилеп

SE IZDAVA KUKJA VO PRILEP

Број на соби: 6
Вчера 20:57 Автомобили , Струмица

KIA SPORTAGE 1.6 135hp VO EXTRA SOATOJBA

11 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 120 000 - 129 999
Вчера 20:57 Автомобили , Тетово

Peugeot Expert

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 20:53 Автомобили , Неготино

BMW 320 177KS -09

7 200 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 20:53 Куќи/Вили , Скопjе , Аеродром

Kuka vo naselba Lisice

50 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 90
Вчера 20:50 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Toyota Corolla Verso 2.2

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 20:50 Автомобили , Куманово

FORD FOCUS C-MAX 1.8 TDCI - 07 ITNO

2 150 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 20:48 Автомобили , Скопjе , Илинден

Volvo S60

Година: 2002
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 20:48 Автомобили , Крушево

Ford Fiesta

Година: 1992
Километража: 15 000 - 19 999
Кон почеток