Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Купувајте и продавајте на Пазар3.мк - Брзо, Лесно и Едноставно!

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

28 ноем. 09:19
Линк
Станови , Битола

Stan vo strogiot sentar na Bitola

65 000 ЕУР

Број на соби: 5

08 јан. 14:51 Автомобили , Струмица

VW PASSAT 1.9 TDI 90ks -99

3 200 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
08 јан. 14:09 Автомобили , Битола

OPEL VECTRA 1.6 16V SO A-Test Plin -97

1 900 ЕУР

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
08 јан. 14:09 Автомобили , Скопjе , Центар

VW Golf 4 tdi 101ps -02

4 000 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
08 јан. 14:09 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

BMW 740 D INDIVIDUAL -10

42 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 120 000 - 129 999
08 јан. 14:08 Автомобили , Скопjе , Скопје

Peugeot 306 karavan -00

Година: 2000
Километража: 160 000 - 169 999
08 јан. 13:52 Автомобили , Скопjе , Скопје

BMW 525 so ful oprema -02

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
08 јан. 13:51 Куќи/Вили , Велес

Dvospratna kuka na Kojnik

30 000 ЕУР

Број на соби: 7
Површина: 130
08 јан. 13:27 Автомобили , Куманово

Peugeot 106 povolno -98

Година: 1998
Километража: 15 000 - 19 999
08 јан. 13:27 Куќи/Вили , Скопjе , Илинден

KUKA VO ILINDEN ILI IZDAVA

Број на соби: 5
08 јан. 13:27 Автомобили , Кичево , Пласница

VW Golf 4 dizel 1.9 -98

3 300 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
08 јан. 13:27 Автомобили , Велес

Citroen Xsara -02 moze zamena za pomala

1 700 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
08 јан. 13:00 Автомобили , Скопjе , Аеродром

VW GOLF 1.9TDI 110KS KLIMATRONIK -98

3 100 ЕУР

Година: 1998
Километража: 160 000 - 169 999
08 јан. 12:58 Станови , Скопjе , Центар

Se izdava namesten stan na Vodno

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
08 јан. 12:50 Автомобили , Струмица

MERCEDES E290 TD -98 ELEGANCE

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
08 јан. 12:34 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

MERCEDES E 200 CDI -99

4 900 ЕУР

Година: 1999
Километража: 300 000 - 349 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации