Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Купувајте и продавајте на Пазар3.мк - Брзо, Лесно и Едноставно!

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Вчера 21:11
Линк
Куќи/Вили , Скопjе , Петровец

PRODAVAM IMOT OD 4000M2 RZHANICHINO, PETROVEC, SKOPJE

150 000 ЕУР

Број на соби: 5
26 ноем. 12:40
Линк
Претпријатие Автомобили , Крива Паланка

AUDI A3 2.0TDI 150ks 2020g S-LINE MATRIX

21 500 ЕУР

Година: 2020
Километража: 130 000 - 139 999

09 фев. 08:32 Станови , Скопjе , Карпош

Izdavam dvosoben stan vo Кarpos 4

170 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
09 фев. 08:28 Автомобили , Крива Паланка

LAND ROVER FREELANDER 2.0 TD4 4X4 100% UNIKAT -03

Година: 2003
Километража: 160 000 - 169 999
09 фев. 08:24 Автомобили , Скопjе , Петровец

VW Golf 2 -91

1 000 ЕУР

Година: 1991
Километража: 190 000 - 199 999
09 фев. 01:28 Домашни Миленичиња Кучиња , Скопjе , Центар

Pinc

3 500 МКД

09 фев. 00:16 Куќи/Вили , Берово

Kuka od 500m2 vo Berovo

Број на соби: > 10
08 фев. 23:48 Работа Друго , Скопjе , Бутел

Baram kola na otplata ili renta

08 фев. 23:44 Станови , Скопjе , Кисела Вода

Se izdava garsonjera od 25m2 vo Kisela Voda

Број на соби: 1
08 фев. 23:36 Автомобили , Струмица , Босилово

Seat Ibiza 1.6 -97

550 ЕУР Намалена цена

Година: 1997
Километража: 180 000 - 189 999
08 фев. 23:35 Автомобили , Скопjе , Бутел

Renault Trafic 1.9 motor -99

1 650 ЕУР

Година: 1999
Километража: 10 000 - 14 999
08 фев. 23:32 Автомобили , Струмица , Босилово

Fiat Punto 1.2 -00

700 ЕУР Намалена цена

Година: 2000
Километража: 180 000 - 189 999
08 фев. 23:15 Станови , Скопjе , Гази Баба

Nov stan vo Avtokomanda 67 m2

60 000 ЕУР

Број на соби: 3
08 фев. 23:15 Автомобили , Тетово

BMW 730 M-packet -10

Година: 2010
Километража: 130 000 - 139 999
08 фев. 23:07 Мобилни телефони , Скопjе , Скопје

Sony Xperia Miro

4 000 МКД

08 фев. 23:03 Автомобили , Кичево

Peugeot 205 dizel -97

850 ЕУР

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
08 фев. 22:47 Станови , Скопjе , Центар

Se izdava Moderen Stan vo Univerzalna Sala

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
08 фев. 22:47 Автомобили , Тетово

BMW 730 Mpacket -10

42 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 130 000 - 139 999
08 фев. 22:31 Мобилни телефони , Скопjе , Центар

iPhone 5s 16 GB

390 ЕУР

08 фев. 22:26 Куќи/Вили , Охрид

APARTMANI(POGLED NA EZERO)-CENTAR

500 МКД / месечно

Број на соби: 6
Површина: 150
08 фев. 22:22 Автомобили , Скопjе , Карпош

Opel Astra enjoy -07

5 900 ЕУР

Година: 2007
Километража: 90 000 - 94 999
08 фев. 22:18 Автомобили , Ресен

Renault Kangoo -09 moze i zamena

5 700 ЕУР

Година: 2009
Километража: 130 000 - 139 999
08 фев. 22:10 Станови , Скопjе , Карпош

Se izdava luksuzno namesten stan vo Karpos 1

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
08 фев. 22:09 Автомобили , Тетово

AUDI A4 1.8T -02 PLIN

4 800 ЕУР

Година: 2002
Километража: 170 000 - 179 999
08 фев. 21:36 Автомобили , Велес

BMW 320d -06

7 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
08 фев. 21:27 Станови , Скопjе , Аеродром

Stan od 90m2 vo Novo Lisice

Број на соби: 4
08 фев. 20:42 Станови , Скопjе , Центар

SE IZDAVA STAN VO CENTAR EVROPSKA UNI. KAJ RAMSTOR

Број на соби: 3
08 фев. 20:05 Станови , Скопjе , Карпош

Se izdava stan vo Karpos 4

170 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
08 фев. 19:56 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Аеродром

SE IZDAVA STAN VO AERODROM DO BISER

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 3

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации