Македонски | Shqip | English |

Денес 20:04 Автомобили , Кавадарци

Seat Leon 2.0 TDI DSG

4 700 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 20:04 Станови , Скопjе , Аеродром

Stan od 75m2 vo Ostrovo

230 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Денес 20:04 Станови , Скопjе , Аеродром

Se iznajmuva stan

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Денес 20:04 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Audi A3 1.8 FULL OPREMA REGISTRIRANA EXTRA

1 750 ЕУР

Година: 1999
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 20:01 Автомобили , Скопjе , Аеродром

AUDI Q7 S LINE

63 000 ЕУР

Година: 2016
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 20:01 Автомобили , Прилеп , Долнени

Mercedes-Benz moze zamena za Golf 4 tdi

5 000 ЕУР

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 20:00
Линк
Станови , Скопjе , Центар

ODLICEN STAN VO DEBAR MAALO

280 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Денес 20:00 Автомобили , Тетово

Citroen C4

Година: 2007
Километража: 120 000 - 129 999
Денес 20:00 Автомобили , Радовиш

Nissan Micra

2 800 ЕУР

Година: 2004
Километража: 15 000 - 19 999
Денес 19:59 Куќи/Вили , Скопjе , Карпош

Se iznajmuva namestena garsonjera na prizemje

150 ЕУР / месечно

Број на соби: 1,5
Површина: 40
Денес 19:59 Автомобили , Гостивар

MINI COUNTRYMAN SD

16 900 ЕУР

Година: 2012
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 19:58 Куќи/Вили , Скопjе , Чаир

Shtepija ne dizhans Cair

21 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 110
Денес 19:56 Претпријатие Автомобили , Куманово

VW TIGUAN 2.0 TDI 140KS 4X4 FABRIKA

10 499 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 19:56 Претпријатие Автомобили , Куманово

BMW E90 320 DIZEL

5 150 ЕУР

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 19:56 Куќи/Вили , Кочани

KUKA VO KOCANI POVOLNO

30 000 ЕУР

Број на соби: > 10
Денес 19:55 Претпријатие Автомобили , Куманово

VW GOLF 5 PLUS 1.9 TDI 105KS

4 100 ЕУР

Година: 2006
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 19:55 Претпријатие Автомобили , Куманово

VW GOLF 1.9 UNITED BLUEMOTION FABRIKA

5 350 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 19:54 Претпријатие Автомобили , Куманово

VW GOLF 7 2.0 TDI 4X4 BLUEMOTION 150KS

13 999 ЕУР

Година: 2013
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 19:54 Претпријатие Автомобили , Куманово

TOYOTA RAV 4 2.2 D-4D 136K.S

5 350 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 19:53 Автомобили , Скопjе , Аеродром

AUDI Q5 3.0 TDI QUATTRO

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
Кон почеток