Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго

Денес 12:28
Линк
, ,

Se izdava extra luksuzno namesten stan kaj Mida

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 50
Денес 14:48
Линк
,

Peugeot 508 1.6 e-HDI

6 700 ЕУР

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999

Денес 16:18 ,

Audi A4 TOP

11 300 ЕУР Намалена цена

Година: 2012
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 16:18 , ,

Kuka vo Gorce Petrov

Број на соби: 4
Површина: 200
Денес 16:17
Линк
Претпријатие , ,

Great Wall Voleex C10 1.5

3 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2013
Километража: 100 000 - 109 999
Денес 16:16 , ,

Karpos 4 dvosoben stan

Број на соби: 2
Денес 16:16 , ,

Extra stan vo Aerodrom

220 ЕУР / месечно

Број на соби: 1,5
Денес 16:16 ,

Ford Focus -08

4 400 ЕУР

Година: 2008
Километража: 0 - 4 999
Денес 16:16
Линк
,

Ekskluzivni stanovi vo Ohrid

Број на соби: 2
Површина: 40
Денес 16:11 ,

Audi A8 4.2 Quattro

32 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 16:08 , ,

BMW 320d Automatik Redesign

9 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 16:06 , ,

Se izdava samostojna kuka vo Kisela Voda

Број на соби: 3,5
Површина: 60
Денес 16:05 ,

AUDI A6 2.7 TDI QUATTRO AVTOMATIK 4*4

6 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 16:04 ,

SEAT LEON 1.6 TDI

7 700 ЕУР

Година: 2011
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 16:04 ,

Stan od 64m2 vo Veles

39 000 ЕУР

Број на соби: 2,5
Денес 16:03 ,

Kompletno renoviran stan vo Gostivar

Број на соби: 3
Површина: 70
Денес 16:03 ,

Kuka vo Tetovo

300 000 ЕУР

Број на соби: > 10
Кон почеток