Македонски | Shqip | English |

Денес 00:18 Куќи/Вили , Прилеп

Kuka vo centarot na Prilep

150 000 ЕУР

Број на соби: 9
Денес 00:04 Автомобили , Скопjе , Карпош

FIAT Stilo

169 000 МКД

Година: 2003
Километража: 65 000 - 69 999
Денес 00:03 Автомобили , Скопjе , Центар

VW Polo 1.4

2 500 ЕУР

Година: 2000
Километража: 55 000 - 59 999
Вчера 23:57 Автомобили , Гостивар

OPEL ANTARA 2.0 CDTI NEUVEZUVAN

9 990 ЕУР

Година: 2009
Километража: 95 000 - 99 999
Вчера 23:56
Линк
Автомобили , Кочани

FORD FOCUS 1.6 TDCI 90 KS PERFEKTEN -06

Година: 2006
Километража: 140 000 - 149 999
Вчера 23:47 Автомобили , Скопjе , Скопје

Mercedes-Benz ML 320

Година: 2009
Километража: 140 000 - 149 999
Вчера 23:47 Автомобили , Велес

Ford Kuga

13 700 ЕУР

Година: 2010
Километража: 130 000 - 139 999
Вчера 23:44 Автомобили , Скопjе , Бутел

Seat Leon

4 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 23:41 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Mercedes-Benz E 280 Avangard Panorama

6 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 23:41 Автомобили , Гостивар

Mercedes-Benz CLS 320

16 600 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 23:41 Станови , Скопjе , Центар

Renoviran stan idealen za kancelariski prostor

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 70
Вчера 23:39 Автомобили , Скопjе , Бутел

BMW 525

7 700 ЕУР

Година: 2004
Километража: 350 000 - 399 999
Кон почеток