Македонски | Shqip | English |

Цела Македонија | Pazar3


Денес 00:54 Автомобили , Скопjе , Чаир

OPEL VECTRA

1 300 ЕУР

Година: 1998
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 00:53 Станови , Скопjе , Чаир

Se izdava stan vo Cair

120 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Денес 00:51 Куќи/Вили , Прилеп

Kuka vo Prilep

50 000 ЕУР

Број на соби: 6
Денес 00:49 Станови , Скопjе , Центар

Se izdava stan pozadi Univerzalna sala.

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Денес 00:41 Автомобили , Скопjе , Карпош

Opel Astra kako nova

5 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 95 000 - 99 999
Денес 00:40 Автомобили , Скопjе , Сарај

Mercedes-Benz C 220 Automatic kako nova

4 000 ЕУР

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 00:34 Автомобили , Скопjе , Центар

Mercedes-Benz C 220 Avantgarde W204 -07

8 900 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 300 000 - 349 999
Денес 00:34 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Citroen Xsara 1.9d mnogu dobro socuvana

1 800 ЕУР Намалена цена

Година: 2003
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 00:30 Автомобили , Велес

Fiat 750LE

2 000 ЕУР

Година: 1984
Километража: 40 000 - 44 999
Денес 00:27 Автомобили , Гостивар , Врапчиште

VW SHARAN ITNO

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 00:27 Автомобили , Скопjе , Петровец

BMW 520D F11 -12

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 00:26 Автомобили , Скопjе , Центар

Peugeot 307

4 300 ЕУР

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 00:26 Автомобили , Скопjе , Шуто Оризари

VW Jetta

700 ЕУР

Година: 1989
Километража: 25 000 - 29 999
Денес 00:25 Автомобили , Куманово

BMW X1

9 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 120 000 - 129 999
Денес 00:18 Автомобили , Скопjе , Скопје

BMW 530

25 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 00:14 Автомобили , Скопjе , Карпош

BMW X5

25 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 100 000 - 109 999
Денес 00:06 Автомобили , Тетово , Јегуновце

Mercedes-Benz A Class 140

2 300 ЕУР

Година: 2000
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 00:00 Автомобили , Скопjе , Центар

VW Passat CC 2.0 140 ks 180.000km

15 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 23:59 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

Seat Leon 2.0 140ps

5 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
Кон почеток