Македонски | Shqip | English |

Цела Македонија | Pazar3


Денес 12:33 Станови , Скопjе , Чаир

Stan vo Cair

37 000 ЕУР

Број на соби: 3
Денес 12:28 Автомобили , Кочани

OPEL ANTARA 2.0 cdti 4X4 -09

8 200 ЕУР

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 12:26 Автомобили , Скопjе , Центар

VW Golf 7 -14 1.6tdi 36500 km NEUVEZUVANA

13 300 ЕУР Price Reduced

Година: 2014
Километража: 35 000 - 39 999
Денес 12:25 Автомобили , Скопjе , Карпош

Opel Insignia

9 900 ЕУР

Година: 2010
Километража: 130 000 - 139 999
Денес 12:24
Link:
Автомобили , Куманово

BMW 5

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 12:24 Станови , Скопjе , Карпош

Se iznajmuva prazen stan

Број на соби: 3
Површина: 60
Денес 12:23 Станови , Скопjе , Центар

STAN SPROTI VLADA

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 70
Кон почеток