Македонски | Shqip | English |

Денес 10:17 Станови , Скопjе , Центар

Se izdava opremen stan na Vodno

800 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Денес 10:14 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Mercedes-Benz E 200 CDI full oprema

4 600 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 10:10 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Renault Laguna 19 dci

2 300 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 10:10 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

FIAT BRAVO 1.9 MULTIJET

3 800 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 10:10 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Peugeot 307 1.6 HDI

3 800 ЕУР

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 10:10 Автомобили , Тетово

BMW 530d 245HP Full Oprema

22 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 10:09 Автомобили , Скопjе , Скопје

Audi A7 3.0tdi Quattro S-LINE kupena od Audi MK

35 700 ЕУР

Година: 2012
Километража: 120 000 - 129 999
Денес 10:09 Автомобили , Битола

Kia Carnival 2.9 crdi 106 kw

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 10:06 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Opel Zafira 1.9cdti cosmo oprema 7 sedista

3 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 10:06 Куќи/Вили , Скопjе , Гази Баба

Kuka baraka vo naselba Cento

60 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 70
Денес 10:04 Автомобили , Скопjе , Скопје

Mercedes-Benz ML 320 Avangard -09 bluetec

17 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 09:59 Претпријатие Автомобили , Битола

VW Golf 1.6 TDI Trendline

17 900 ЕУР

Година: 2019
Километража: 0 - 4 999
Кон почеток