Македонски | Shqip | English |

Вчера 23:12 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

Opel Corsa 1.2

1 100 ЕУР

Година: 1995
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 23:10 Автомобили , Гостивар

VW Golf 6

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 23:07 Автомобили , Берово

Fiat 1300 1975 Old timer

700 ЕУР Намалена цена

Година: 70-тите
Километража: 90 000 - 94 999
Вчера 23:06 Автомобили , Скопjе , Центар

OPEL CORSA 1.2 PERFEKTNA NEUVEZENA

3 750 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 70 000 - 74 999
Вчера 22:58 Автомобили , Охрид

Zastava 101

600 ЕУР

Година: 1982
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 22:50 Станови , Скопjе , Центар

Stan od 90m2 vo Debar Maalo

94 500 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 90
Вчера 22:49 Станови , Скопjе , Центар

SE IZDAVA STAN VO CENTAR

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
Површина: 50
Вчера 22:48 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

OPEL ASTRA H 1.7 CDTI COSMO ISUZU PREKRASNA

2 999 ЕУР

Година: 2004
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 22:47 Автомобили , Штип

Audi A8 4.0

12 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 22:47 Автомобили , Скопjе , Скопје

VW Golf 3 ITNO

1 650 ЕУР

Година: 1995
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 22:45
Линк
Автомобили , Пробиштип

VW Passat B5 1.9TDI 101 od Slovenija kupen

1 999 ЕУР Намалена цена

Година: 2003
Километража: 300 000 - 349 999
Вчера 22:44 Куќи/Вили , Скопjе , Аеродром

Kuka 120m2 so 100m2 dvor vo Lisice

32 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 120
Вчера 22:44 Станови , Скопjе , Карпош

Kuka vo Bardovci

165 000 ЕУР

Број на соби: 5
Вчера 22:40 Куќи/Вили , Скопjе , Сопиште

Vila Dajana

Број на соби: 6
Површина: 140
Вчера 22:38 Автомобили , Делчево

VW TOURAN

3 150 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 22:37 Станови , Скопjе , Карпош

Se izdava stan vo Kozle

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Кон почеток