Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго


19 окт. 19:39 , ,

Kuka od 360m2 vo naselba Butel 1

260 000 ЕУР

Број на соби: > 10
14 окт. 09:10 , ,

KIA CARNIVAL -05

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
05 окт. 00:37 , ,

VW Passat 1.9 TDI 110 ks +cip reg. do 08.2015g

2 800 ЕУР

Година: 1997
Километража: 190 000 - 199 999
01 окт. 22:38 , ,

Kuka od 150m2 vo naselba Dame Gruev

100 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 5
Површина: 150
01 окт. 19:31 ,

Kuka od 150m2 vo Kosturnica super ponuda

Број на соби: 7
Површина: 150
01 окт. 18:24 ,

Hyundai Santa Fe 2.2 CRDI -06

13 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 140 000 - 149 999
25 септ. 09:32 ,

VW Polo 14 -97

1 900 ЕУР

Година: 1997
Километража: 20 000 - 24 999


Кон почеток