Купувајте и продавајте на Пазар3.мк - Брзо, Лесно и Едноставно!

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!


07 јан. 17:08 , ,

VW Golf 1 1.6 D -84 registriran do 03 01 2016

650 ЕУР

Година: 1984
Километража: 190 000 - 199 999
07 јан. 17:08 ,

OPEL VECTRA GTS 2.2 DTI DIZEL ECOTEC MOTOR -04

3 650 ЕУР Намалена цена

Година: 2004
Километража: 150 000 - 159 999
07 јан. 16:59 ,

VW Passat -98

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
07 јан. 16:51 , ,

Kia Pride -00

450 ЕУР

Година: 2000
Километража: 140 000 - 149 999
07 јан. 16:19 , ,

Renault Megane 2.0 -98

1 800 ЕУР

Година: 1998
Километража: 0 - 4 999
07 јан. 16:19 ,

Alfa Romeo 146 -00 ili zamenuva so moja doplata

1 300 ЕУР

Година: 2000
Километража: 140 000 - 149 999
07 јан. 16:07 , ,

Suzuki Maruti -96

650 ЕУР

Година: 1996
Километража: 110 000 - 119 999
07 јан. 15:51 , ,

Renault Espace 2000cc 16v -01

2 700 ЕУР

Година: 2001
Километража: 150 000 - 159 999
07 јан. 15:47 Претпријатие , ,

VW Passat 2.0 TDI 140ks full oprema -05

7 700 ЕУР

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
07 јан. 15:47 Претпријатие , ,

Mercedes 190 automatik -93 max socuvan retro

1 900 ЕУР

Година: 1993
Километража: 190 000 - 199 999
07 јан. 15:45 , ,

VW Passat -98

2 700 ЕУР

Година: 1998
Километража: 250 000 - 299 999
07 јан. 14:39 ,

VW POLO 1.4 -99

1 900 ЕУР Намалена цена

Година: 1999
Километража: 100 000 - 109 999
07 јан. 14:39 , ,

Kia Carnival 2.9 TDI -01

3 200 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
07 јан. 14:03 ,

Fiat Ulysse 2.0 JTD -99

2 990 ЕУР

Година: 1999
Километража: 170 000 - 179 999
07 јан. 13:59 , ,

BMW 320 136 KS SO FUL OPREMA -00

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
07 јан. 13:46 , ,

STAN AVTOKOMANDA VOJNA KULA

68 000 ЕУР

Број на соби: 3

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации