Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго

11 авг. 11:26
Линк
, ,

Mercedes-Benz GLK 320 -08

13 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 19:15
Линк
, ,

Mercedes W210 ITNOO!!!

1 600 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999

Денес 06:21 , ,

Stan vo Skopje

50 000 ЕУР

Број на соби: 3,5
Денес 05:32 ,

VW POLO 1.4 TDI

1 650 ЕУР

Година: 1998
Километража: 0 - 4 999
Денес 05:31 , ,

BMW 530 d -04

8 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 04:55 ,

BMW X5 xdrive

Година: 2011
Километража: 90 000 - 94 999
Денес 04:38 , ,

STAN VO KOZLE DO MAKEDONSKA KUKA

58 000 ЕУР

Број на соби: 2,5
Денес 04:25 , ,

Kuka od 220m2 vo Cair

260 000 ЕУР

Број на соби: 6
Денес 04:25 ,

Audi A7

Година: 2011
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 04:25 , ,

Renault Laguna 1.9 -07

2 990 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 04:25 ,

BMW 530

7 450 ЕУР

Година: 2004
Километража: 20 000 - 24 999
Денес 04:25 ,

Peugeot 307 2 HDI PANORAMA

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 04:24 , ,

Se izdava stan pozadi Univerzalna sala

270 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Денес 04:23 , ,

OPEL ASTRA 1.7 ECOFLEX

4 600 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 04:05 , ,

Se iznajmuva namesten stan

270 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Денес 04:03 ,

BMW 330 Diesel 300 Ps 500 newtonmeter

6 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 03:58 ,

Ford Galaxy

2 700 ЕУР

Година: 2000
Километража: 450 000 - 499 999
Денес 03:54 , ,

VW Golf vo odlicna sostojba nov 1.9 77kv

5 200 ЕУР

Година: 2005
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 03:48 ,

VW Sharan

Година: 2001
Километража: 0 - 4 999
Денес 03:48 ,

Renault Megane -05 60KW

1 950 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 03:46 , ,

Se izdava trosoben luksuzno opremen kaj TC Biser

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 60
Кон почеток