Македонски | Shqip | English |

Цела Македонија | Pazar3

10 окт. 15:23
Линк
Автомобили , Тетово

BMW E90 320d

7 750 ЕУР

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999

Денес 06:40 Автомобили , Скопjе , Аеродром

OPEL ANTARA 2.0 CDTI

7 900 ЕУР

Година: 2009
Километража: 130 000 - 139 999
Денес 06:38 Автомобили , Скопjе , Аеродром

SUZUKI GRAND VITARA 1.9 DDIS 4x4

6 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 06:36 Автомобили , Скопjе , Аеродром

AUDI A6 2.0 TDI Neuvezena

5 900 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 01:54 Куќи/Вили , Кочани

Nova kuka vo Kocani

145 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: > 10
Денес 01:39 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

VW Vento 1.9sdi 60ks reg cela godina EXTRA

999 ЕУР Намалена цена

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 01:19 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Renault Clio 1.9 D

1 200 ЕУР

Година: 2001
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 00:46 Автомобили , Кратово

# SEAT IBIZA 1.9 TDI 101 KS 2007 #

3 900 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 00:18 Автомобили , Битола

Peugeot 206 + 1.4 hdi 2012 godina...germansko

4 590 ЕУР

Година: 2012
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 23:50 Куќи/Вили , Скопjе , Гази Баба

Dve kuki na ista parcela

60 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 120
Кон почеток