Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Купувајте и продавајте на Пазар3.мк - Брзо, Лесно и Едноставно!

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

15 ноем. 16:16
Линк
Куќи/Вили , Скопjе , Карпош

Luksuzna Vila - Bardovci

2 900 ЕУР / месечно

Број на соби: 5
28 ноем. 13:12
Линк
Претпријатие Автомобили , Скопjе , Бутел

Volvo S90 2.0 190ks D4 Mommentum AT

28 900 ЕУР

Година: 2019
Километража: 100 000 - 109 999

Денес 20:26 Станови , Скопjе , Сопиште

Stan vo Sopiste

1 200 ЕУР

Број на соби: 3
Онлајн
Денес 20:24
Линк
Станови , Скопjе , Аеродром

Se izdava stan od 42m2

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 1
Денес 20:00 Станови , Скопjе , Аеродром

Izdavame 40m2 nas.Aerodrom

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 40
Денес 19:59 Станови , Охрид

Se iznajmuva stan od 30m2 vo Ohrid

20 ЕУР / дневно

Број на соби: 1,5
Површина: 30
Денес 19:54
Линк
Автомобили , Скопjе , Скопје

AUDI A5

17 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 19:53 Претпријатие Автомобили , Охрид

OPEL MERIVA 1.3 CDTI 75 KS FEJSLIFT NOVA - 08.MT Auto

3 600 ЕУР

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 19:33 Часовници и Асесери Машки , Скопjе , Карпош

Huawei watch 3

10 000 МКД

Денес 19:30 Куќи/Вили , Скопjе , Гази Баба

Kuka vo nas.Zelezara

300 000 ЕУР

Број на соби: 10
Денес 19:30
Линк
Станови , Скопjе , Чаир

SHITET BANESA NE XHON KENEDI BANESA E RE

1 ЕУР

Број на соби: 3,5
Денес 19:28 Претпријатие Автомобили , Охрид

CITROEN C3 PICASSO 1.6 HDI 90 KS EXCLUSIVE - 10.MT Auto

5 300 ЕУР

Година: 2010
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 19:14
Линк
Станови , Скопjе , Кисела Вода

Se prodava stan vo Kisela voda kaj rasadnik salata

1 200 ЕУР

Број на соби: 3
Денес 19:04
Линк
Станови , Охрид

Prodavam stan vo Ohrid Biljanini izvori kaj kruzen tek

88 500 ЕУР

Број на соби: 2
Денес 19:04 Машини и Инвентар Друго , Штип

Vending kafemati eftino

100 ЕУР

Денес 18:54 Услуги Занаетчии , Скопjе , Центар

Rusenje plocki zidovi frlanje sut

Денес 18:41 Автомобили , Битола

Prodavam Opel Corsa CDTI 1.3

3 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 130 000 - 139 999
Денес 18:22 Автомобили , Куманово

Bmw 730d

14 900 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 18:14 Претпријатие Автомобили , Штип

VW ARTEON ELEGANCE DSG 110 KW 2017 Godina

25 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2017
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 18:11 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Карпош

Дарма Дома издава 2_собен стан во Карпош 3 !

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 40
Денес 18:03 Автомобили , Кочани

Golf 5 TDI 1.9 2007 godina

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 18:02 Автомобили , Кочани

Golf 5 TDI 1.9 2007 godina

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 17:58 Станови , Струга

Se Izdavat stan

1 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Денес 17:58 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

FORD FIESTA 1.5 TDCI 75KS TREND PLUS 2017G

6 999 ЕУР

Година: 2017
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 17:52 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Карпош

OPEL CORSA 2018 1.4 NEUVEZENA

8 490 ЕУР

Година: 2018
Километража: 120 000 - 129 999
Денес 17:47 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Карпош

Дарма Дома издава нов стан во Центар, Буњаковец !

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 40

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации