Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Купувајте и продавајте на Пазар3.мк - Брзо, Лесно и Едноставно!

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

05 дек. 16:41
Линк
Автомобили , Скопjе , Карпош

TOYOTA RAV4 2.2 D4D 150KS AWD AVTOMATIK EXECUTIVE

19 600 ЕУР

Година: 2015
Километража: 150 000 - 159 999
07 дек. 12:04
Линк
Станови , Скопjе , Аеродром

Se izdava stan vo Novo Lisice

Број на соби: 4
Површина: 120
Вчера 05:55
Линк
Деловен простор Друго , Скопjе , Бутел

Деловен простор - Бутел

350 ЕУР / месечно


Денес 06:17 Куќи/Вили , Скопjе , Бутел

Prodavam kukja vo butel 1 na odlicna lokacija so golem dvor

1 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 110
Денес 06:17 Соби , Скопjе , Кисела Вода

Издавам соба

6 000 МКД / месечно

Денес 06:17 Друго , Скопjе , Кисела Вода

Се продава Rufixalo 10мг

3 000 МКД

Денес 06:17 Друго , Тетово , Теарце

Гаражна врата / Dyer Garazhe

250 ЕУР

Денес 06:17 Мобилни телефони , Гостивар

Top sostojba

2 800 МКД

Денес 06:17
Линк
Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

CITROEN C1 1.0 VVT-I 72KS FEEL 2018G AUTOMATIK

9 500 ЕУР

Година: 2018
Километража: 75 000 - 79 999
Денес 06:17 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Prodavam ford fokus 2010 god

3 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 06:17 Друго , Кочани

Домашен ливадски мед

500 МКД

Денес 06:17 Работа Друго , Скопjе , Центар

rabota

Денес 06:17 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

AUDI -A3 1.6 TDI 105 KS S-LINE

12 900 ЕУР

Година: 2013
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 06:17 Автомобили , Тетово

Seat toeldo 2.0 Tdi DSG automatic

4 200 ЕУР

Денес 06:17
Линк
Куќи/Вили , Битола

SE PRODAVA KUKA VO NAS.STRELISTE BITOLA

85 000 ЕУР

Број на соби: 10
Денес 06:17 Автомобили , Прилеп

BMW 318 - 2.0D F31 EFFICIENT DYNAMICS Edition

11 990 ЕУР

Година: 2015
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 06:16 Станови , Скопjе , Центар

Se izdava stan na Vodnjanska odlicen za deloven prostor

580 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 90
Денес 06:16 Друго , Тетово , Теарце

Гаражна врата / Dyer Garazhe

250 ЕУР

Денес 06:16 Друго , Тетово , Теарце

Гаражна врата / Dyer Garazhe

250 ЕУР

Денес 06:16 Автомобили , Скопjе , Скопје

AUDI A3 1.9 TDI, LED + BI XENON, 2009 GODINA, PERFEKTNO

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 06:16 Автомобили , Ресен

MERCEDRS E220 CDI AMG 7G 2012

14 990 ЕУР

Година: 2012
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 06:16 Куќи/Вили , Скопjе , Кисела Вода

Kuka od 230m2 vo Kisela Voda

Број на соби: 8
Површина: 200
Денес 06:16 Автомобили , Скопjе , Скопје

VW GOLF 7 BLUEMOTION, 1.6 TDI, 81 KW, SO 6-BRZINI, PERFEKTEN

Година: 2013
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 06:16 Автомобили , Тетово

BMW 320 diesel 2013 Head Up Display Bi-Xenon

17 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2013
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 06:16 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Центар

Cetvorosoben stan od 120m2 Kapistec Ruzveltova

193 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 120
Денес 06:16 Станови , Скопjе , Аеродром

Стан за краток престој/Short stay for rent

1 600 МКД / дневно

Број на соби: 2
Површина: 40
Денес 05:16
Линк
Станови , Скопjе , Карпош

Se izdava renoviran stan vo Karposh 1 na partizanska 59m2

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Денес 04:56 Автомобили , Тетово

OPEL ASTRA J 1.7CDTI 110KS. 6BRZINI REG. 04/2024N

5 800 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 04:56
Линк
Станови , Скопjе , Аеродром

Prodavam stan na odlicna lokacija, mala zgrada 20 stana

1 550 ЕУР

Број на соби: 2
Денес 04:56
Линк
Станови , Скопjе , Карпош

СЕ ПРОДАВА ЛУКСУЗНО НАМЕСТЕН СТАН ВО КАРПОШ 1

99 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 2

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации