Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Купувајте и продавајте на Пазар3.мк - Брзо, Лесно и Едноставно!

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

29 ноем. 05:00
Linku:
Автомобили , Скопjе , Бутел

Audi A3 2.0 TDI DSG QUATTRO 3XS-LINE Virtual Cockpit

21 990 ЕУР

Година: 2015
Километража: 120 000 - 129 999
26 ноем. 18:58
Linku:
Автомобили , Прилеп

OPEL FRONTERA 2003- TERENEC

5 000 ЕУР

Година: 2003
Километража: 180 000 - 189 999

Денес 01:18 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Peugeot 308 1.6 HDi 2009 Panorama

4 600 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
Онлајн
Денес 01:16 Автомобили , Скопjе , Аеродром

VW GOLF 6 2.0TDI

7 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
Онлајн
Денес 01:14 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Peugeot 308 1.6 HDi EURO5 2011

4 800 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
Онлајн
Денес 00:48 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Илинден

Citroen C3 1.2 Pure tech 110Hp 6MT- Prv gazda 05/2023

16 200 ЕУР

Година: 2023
Километража: 0 - 4 999
Денес 00:29 Автомобили , Скопjе , Карпош

Bmw 318d 100kw facelift m-paket navi 2011/2012god

8 200 ЕУР

Година: 2012
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 00:17 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Скопjе , Скопје

Se iznajmuva celosno opremena kukja do golem dvor

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 90
Денес 00:06 Станови , Скопjе , Кисела Вода

Se iznajmuva namesten stan

Број на соби: 3
Денес 00:00 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Скопје

Dvosoben stan na atraktivna lokacija Taftalidze/Mlechen !!!

113 500 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 60
Денес 00:00
Linku:
Станови , Скопjе , Ѓорче Петров

Se iznajmuva

Број на соби: 3
Вчера 23:46
Linku:
Станови , Скопjе , Аеродром

Stan GA09 - 89 Aerodrom

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 40
Вчера 23:29 Автомобили , Тетово

Golf 6 1.6

7 300 ЕУР

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 23:28
Linku:
Станови , Скопjе , Ѓорче Петров

Stan vo naselba Dame Gruev

Број на соби: 3
Површина: 60
Вчера 23:23 Претпријатие Автомобили , Крива Паланка

AUDI A-4 35 2.0 TDI 150 KS S-TRONIC FUL-LED KAMERA VIP AUTO

23 600 ЕУР

Година: 2020
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 23:03 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

AUDI A4 B7 2.0 TDI 140KS GOD -05 AUTOMATIC 7G NAVI NOVO FULL

5 200 ЕУР

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 22:54
Linku:
Автомобили , Гостивар

VW GOLF 6 2.0TDI 81kw 110PS 2009

8 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 22:45 Станови , Скопjе , Аеродром

Kratok prestoj

1 МКД / месечно

Број на соби: 1
Вчера 22:35 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

AUDI A4 B7 2.0 TDI 140KS GOD -05 AUTOMATIC 7G NOVO FULL

4 700 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 22:32
Linku:
Станови , Скопjе , Карпош

Dupleks od 210m2 so dvor 350m2

315 000 ЕУР Çmimi me zbritje

Број на соби: > 10
Вчера 22:31
Linku:
Станови , Скопjе , Карпош

Dupleks od 210m2 so dvor 350m2

315 000 ЕУР Çmimi me zbritje

Број на соби: > 10
Вчера 21:52 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Охрид

Imperija kuka do ezero

200 000 ЕУР

Број на соби: 8
Површина: 160
Вчера 21:52 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Охрид

kuka 200m²

180 000 ЕУР

Број на соби: 7
Површина: 200
Вчера 21:45 Станови , Скопjе , Центар

Se iznajmuva opremen stan od 65m2 vo Crnice

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 3,5
Вчера 21:43
Linku:
Автомобили , Тетово

Mercedes-Benz A 200 2006

3 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 21:33
Linku:
Автомобили , Скопjе , Скопје

VW TIGUAN R-Line 2021 god.

42 000 ЕУР

Година: 2021
Километража: 35 000 - 39 999
Вчера 21:23
Linku:
Куќи/Вили , Скопjе , Гази Баба

Se prodava preubava Kukja vo Cento

165 000 ЕУР

Број на соби: 6
Површина: 140

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации