Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Купувајте и продавајте на Пазар3.мк - Брзо, Лесно и Едноставно!

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

23 ноем. 22:55
Link:
Цимер/ка , Охрид

Se baraat cimeri

02 дек. 10:45
Link:
Автомобили , Скопjе , Скопје

VW PASSAT B8 2.0 TDI BMT DSG

25 500 ЕУР

Година: 2017
Километража: 100 000 - 109 999

Денес 20:18 Станови , Кочани

Се изнајмува стан во Кочани

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 3,5
Денес 20:13 Автомобили , Неготино

Ford Fusion Dizel 2007

3 800 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 19:52 Автомобили , Скопjе , Бутел

Ford Fiesta 1.0 benzin 2015

4 400 ЕУР

Година: 2015
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 19:52
Link:
Автомобили , Скопjе , Скопје

AUDI A5

17 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 19:44 Автомобили , Битола

VW POLO 2010 1.2

4 600 ЕУР Price Reduced

Денес 19:10 Станови , Скопjе , Кисела Вода

Se prodava stan vo Kisela voda kaj rasadnik salata

1 200 ЕУР

Број на соби: 3
Денес 19:09 Претпријатие Автомобили , Крива Паланка

VW PASSAT B8.5 2.0TDI 150KS DSG7 2021g EVO

24 990 ЕУР

Година: 2021
Километража: 100 000 - 109 999
Денес 19:07 Куќи/Вили , Гевгелиjа , Гевгелија

Se izdava kuka

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Денес 18:59 Станови , Охрид

Prodavam stan vo Ohrid Biljanini izvori kaj kruzen tek

88 500 ЕУР

Број на соби: 2
Денес 18:33 Претпријатие Автомобили , Штип

VW ARTEON ELEGANCE DSG 110 KW 2017 Godina

25 500 ЕУР Price Reduced

Година: 2017
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 18:31 Претпријатие Автомобили , Штип

VW ARTEON ELEGANCE DSG 110 KW 2017 Godina

25 500 ЕУР Price Reduced

Година: 2017
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 17:54 Станови , Скопjе , Аеродром

Apartman za kratok prestoj, Aerodrom

1 200 МКД / дневно

Број на соби: 1
Површина: 30
Денес 17:53 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Se prodava Skoda oktavia

3 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 350 000 - 399 999
Денес 17:45 Претпријатие Автомобили , Тетово

MG ZS 1.0 T-GDi АТ Luxury

22 890 ЕУР

Година: 2022
Километража: 10 000 - 14 999
Денес 17:43 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

RANGE ROVER III 3.0D HSE 4X4 200KW AVTOMATIK PERFEKTEN

9 700 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 17:40
Link:
Куќи/Вили , Куманово

KUKA VO DOBRASHANE KUMANOVSKO TIP TOP SREDENA NAD KLANICA!!

150 000 ЕУР

Број на соби: 7
Денес 17:40
Link:
Автомобили , Куманово

PEUGEOT 4007 2.2 HDI��������NOV UVOZ CH 4X4 7 SEDISHTA NOVO

7 400 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 17:33 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Скопје

Kalives Халкидики мезонет од 60 м2

125 000 ЕУР

Број на соби: 2,5
Површина: 60
Денес 17:29
Link:
Автомобили , Куманово

PEUGEOT 207 1.4 HDI��������UVOZ CH REG MK KLIMA 5 VRATI !!!

3 600 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 17:28
Link:
Автомобили , Куманово

RENAULT R19 1. 4 ATESTIRAN PLINSKI URED REG. MK CELA GODINA!

700 ЕУР Price Reduced

Година: 1993
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 17:25
Link:
Автомобили , Скопjе , Чаир

VW beetle buba

10 000 ЕУР Price Reduced

Година: 2013
Километража: 170 000 - 179 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации