Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Купувајте и продавајте на Пазар3.мк - Брзо, Лесно и Едноставно!

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

17 мај 13:27
Линк
, ,

Се издава стан во Аердром / Se izdava stan vo Aerdorom

280 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 70
14 авг. 17:15
Линк
, ,

Mitsubishi L200 2008

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
08 мај 19:53
Линк
,

BMW 320d F30 Blue Performance 184KS Euro6

17 900 ЕУР

Година: 2015
Километража: 160 000 - 169 999

Денес 14:35 , ,

Hyundai Getz 1.1/5 2006

2 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 120 000 - 129 999
Денес 14:34 , ,

Продавам Лада 4x4 2014 год.

4 200 ЕУР

Година: 2014
Километража: 95 000 - 99 999
Денес 14:26 , ,

Top Stan za par ili vraboteni

190 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Денес 14:24
Линк
, ,

Ford B-max 2013 Diesel Motor Eco 1.5

67 000 ЕУР

Година: 2013
Километража: 120 000 - 129 999
Денес 14:23 Претпријатие ,

Volvo XC60 2.0D4 190HP Momentum AWD sport paket

41 900 ЕУР

Година: 2017
Километража: 65 000 - 69 999
Денес 14:17 Претпријатие ,

BMW 5 520D 163hp

20 900 ЕУР

Година: 2016
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 14:17 ,

Se izdava stan dupleks 120m2 vo centar na Tetovo

280 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 120
Денес 14:13 Претпријатие ,

VW Passat comfortline 1.6tdi 120hp Dsg automatic

17 400 ЕУР

Година: 2017
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 14:13 , ,

Se izdava stan vo Centar Univerzalna Sala

12 000 МКД / месечно

Број на соби: 1
Денес 14:12 , ,

Se iznajmuva stan na pocetok na Vodno

270 ЕУР / месечно

Број на соби: 1,5
Површина: 40
Денес 14:06 , ,

Honda Civic 2.2 cdti 2006

5 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 14:04 , ,

Termoking combe

5 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации