Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Купувајте и продавајте на Пазар3.мк - Брзо, Лесно и Едноставно!

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!


Денес 23:18
Линк
, ,

Renovirana kukja vo elitniot del na Bardovci

2 000 ЕУР / месечно

Број на соби: 6
Денес 23:16 , ,

Audi A8 3.0 TDI quattro

Година: 2005
Километража: 300 000 - 349 999
Денес 22:59 ,

Se prodava sprat od kukja

1 МКД

Број на соби: 4
Денес 22:52
Линк
, ,

Iznajmuvam Stan 90 m2 Skopje Centar

600 ЕУР

Број на соби: 3,5
Површина: 90
Денес 22:51 , ,

Jeep Patriot 2.2crd 163ks 4x4 limited 2011

10 999 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 22:51 , ,

Honda Insight 1.3 Hybrid

6 100 ЕУР

Година: 2009
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 22:43 , ,

Fiat Punto 1.3 Jtd uvezena od Svajcarija

3 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 22:35 ,

Stanovi vo Kocani Zelen pojas

750 ЕУР

Број на соби: 3
Денес 22:30
Линк
, ,

Nov stan od 50m2 vo Keramidnica

60 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 2
Површина: 50
Денес 22:28 , ,

Se izdava namesten stan karsi American College

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Денес 22:28 ,

Audi A4 2.0tdi dsg quattro 4 2019

41 000 ЕУР

Година: 2019
Километража: 20 000 - 24 999
Денес 22:28 , ,

Fiat Palio 1.7 dizel

1 650 ЕУР

Година: 2000
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 22:27 ,

VW Golf 5 2.0 TDi

4 999 ЕУР

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 22:27 ,

Se prodava

3 000 МКД

Година: 2001
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 22:27 ,

Peugeot 307 1.4 HDI

2 300 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 22:27 , ,

Se izdava nov stan vo Cevahir Sky City kula C

1 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Денес 22:27 , ,

Opel Astra K 2016

12 200 ЕУР

Година: 2016
Километража: 85 000 - 89 999
Денес 22:27 Претпријатие ,

*** RENAULT SCENIC 1.5 DCI *** 78 KW ***

5 399 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 22:27 , ,

Стан во Дебар Маало

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Денес 22:27 Претпријатие ,

Mercedes-Benz C 2.2cdi avantgarde facelift full

12 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 22:27 , ,

Se izdava namesten stan

220 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Денес 22:27 ,

Ford Fiesta 2011 Ekstra Sostojba

6 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 110 000 - 119 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации