Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Купувајте и продавајте на Пазар3.мк - Брзо, Лесно и Едноставно!

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

30 ноем. 17:01
Линк
Станови , Охрид

Стан на одлична локација

1 200 ЕУР

Број на соби: 3

Денес 12:45 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

SKODA YETI 2.0 tdi 81KW 4X4 PERFEKTNA

9 600 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
Онлајн
Денес 12:44 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Renault Scenic 1.5dci 63kw expression

5 350 ЕУР

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
Онлајн
Денес 12:40 Станови , Скопjе , Центар

ИЗДАВАМ стан целосно НАМЕСТЕН

330 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 50
Денес 12:28 Агенција за недвижности Станови , Тетово

Se prodava stan vo centar vo Tetovo

55 000 ЕУР

Број на соби: 3
Денес 12:26 Услуги Занаетчии , Скопjе , Карпош

Rusenje zidovi plocki frlanje sut

Денес 12:26
Линк
Станови , Скопjе , Карпош

Се издава нов модерен стан во Mirror living

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Денес 12:16
Линк
Куќи/Вили , Скопjе , Бутел

shtepija ne shitje

35 ЕУР

Број на соби: 3
Денес 12:16 Станови , Скопjе , Аеродром

Се КУПУВА стан во Аеродром или Ново Лисиче

80 000 ЕУР

Број на соби: 2,5
Површина: 60
Денес 12:14 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Peugeot 307 1.6benzin 2004 klima registrirano

1 850 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 12:09 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Тетово

Se prodava kukja vo Drenovec, Tetovo

80 000 ЕУР

Број на соби: 4
Денес 12:03 Агенција за недвижности Станови , Тетово

Se prodava stan vo strog centar vo Tetovo

1 200 ЕУР

Број на соби: 3,5
Денес 11:58 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Peugeot 2008 1.6 blue HDI active

12 700 ЕУР

Година: 2018
Километража: 110 000 - 119 999
Денес 11:56 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Opel Astra 2017 | 1.6 Benzin/Plin

10 200 ЕУР

Година: 2017
Километража: 95 000 - 99 999
Денес 11:52 Агенција за недвижности Станови , Тетово

Se prodava stan vo Pr. Bavca vo Tetovo

75 000 ЕУР

Број на соби: 3
Денес 11:45 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

Se otkupuvaat havarisani i zdravi vozila i dzipovi

Година: 1999
Километража: 300 000 - 349 999
Денес 11:43 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Центар

VW Pasaat cc 2.0 170ks 2010

8 999 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 11:36 Станови , Скопjе , Карпош

Se izdava stan za kratok prestoj

25 ЕУР / дневно

Број на соби: 3
Денес 11:25 Станови , Скопjе , Аеродром

Se iznajmuva ubav stan vo aerodrom

500 ЕУР / месечно

Број на соби: 3

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации