Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Купувајте и продавајте на Пазар3.мк - Брзо, Лесно и Едноставно!

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

09 окт. 20:57
Линк
Претпријатие Автомобили , Крива Паланка

AUDI A3 1.6TDI 110KS 2015G S-LINE

13 500 ЕУР

Година: 2015
Километража: 150 000 - 159 999

Денес 23:47 Мобилни телефони , Скопjе , Аеродром

Samsung J6

4 500 МКД

Денес 23:28 Автомобили , Скопjе , Скопје

BMW 530xDrive 2011

15 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 23:24 Автомобили , Кавадарци

Mitsubishi Outlander II 4X4 2.2 Di-D

9 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 23:21 Автомобили , Скопjе , Бутел

Vw Golf VI 2.0Tdi 140ks * DSG * AVTOMATIK 2009god

8 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
Онлајн
Денес 23:18 Станови , Скопjе , Центар

Stan 50 Divizija Centar Skopje

85 000 ЕУР

Број на соби: 2
Денес 23:01 Станови , Скопjе , Карпош

Se Izdava Stan Vo Karpos 4 Sproti City Mall

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Онлајн
Денес 22:58
Линк
Станови , Скопjе , Центар

Stan vo Centar 141m2 se iznajmuva

800 ЕУР / месечно

Број на соби: 6
Денес 22:55 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

Se otkupuvaat havarisani i zdravi vozila i dzipovi

Година: 1999
Километража: 300 000 - 349 999
Денес 22:36 Станови , Скопjе , Аеродром

Стан за краток престој/Short stay for rent

1 800 МКД / дневно

Број на соби: 2
Површина: 40
Денес 22:31 Станови , Скопjе , Аеродром

Стан за краток престој/Short stay for rent

Број на соби: 2
Површина: 40
Денес 22:28 Куќи/Вили , Скопjе , Карпош

Elitna naselba vo Bardovci Bahash Harmoni

Број на соби: 5
Денес 22:08 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Fiat Punto Evo

5 100 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 22:03 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

SEAT LEON 1.9TDI

4 750 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 21:53 Куќи/Вили , Скопjе , Бутел

Се издава

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 8
Површина: 140
Денес 21:48 Автомобили , Кочани

mercedes-benz

1 450 ЕУР

Година: 1997
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 21:26 Станови , Куманово

Se prodava stan

1 100 ЕУР

Број на соби: 3
Денес 21:23 Друго , Скопjе , Петровец

Lešnici (turska sorta)

200 МКД

Денес 21:18 Автомобили , Ресен

Ml 280

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 21:17
Линк
Куќи/Вили , Гостивар , Маврово

SKI CENTER HOUSE

2 000 МКД / дневно

Број на соби: 5
Површина: 200
Денес 21:12 Станови , Скопjе , Карпош

Se izdava stan vo Karpos 2

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Денес 20:45 Станови , Скопjе , Центар

Се изнајмува стан 40 м2 во Центар

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 40
Денес 20:42 Автомобили , Скопjе , Центар

GOLF 5 - 1.9 - 6 brzini

4 700 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 20:39 Претпријатие Автомобили , Гостивар

VW POLO GTI AVTOMATIK DSG 184 KS UVOZ OD SVAJCARIA

10 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 20:35 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

VW GOLF 6 2.0 TDI 81KW 110KS KAKO NOV2009god

7 800 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации