Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Купувајте и продавајте на Пазар3.мк - Брзо, Лесно и Едноставно!

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!


Денес 19:39 ,

Peugeot 407 2.0 HDI 125kw

2 800 ЕУР

Година: 2007
Километража: 25 000 - 29 999
Денес 19:38 , ,

Ford Fiesta 1.6 tdci eco-netic trend besprekorna sostojba

5 250 ЕУР

Година: 2011
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 19:38 , ,

Seat Leon 1.4

4 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 19:38 , ,

Izdavam prekrasen stan vo Centar Debar Maalo

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
Површина: 60
Денес 19:38 ,

Seat Leon 1.6tdi 66kw 90ks euro 5 unikat 2013

6 499 ЕУР

Година: 2013
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 19:38 , ,

Се издава стан

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Денес 19:37 , ,

AUDI A4 2.0TDI 143hp 2009g DSG-AUTOMATIC NAVI

8 999 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 19:37 , ,

Citroen C4 1.4 16V

5 200 ЕУР

Година: 2010
Километража: 80 000 - 84 999
Денес 19:37 ,

RENAULT CLIO 1.5DCI UVEZENA OD CH

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 19:37 , ,

Мазда

1 000 ЕУР

Година: 1998
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 19:37 , ,

Ford Focus 1.6cdti 66kw 2008 perfekten

3 999 ЕУР

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 19:37 , ,

VW POLO CROSS 1.9 TDI(101hp)*HighLine*����

4 599 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 19:37 ,

Se prodava VW Cedy 1.6 SDI

9 500 ЕУР

Година: 2015
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 19:37
Линк
,

VW Passat b7 2.0tdi 103kw 140ks

9 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 19:37 , ,

Se prodava

1 350 ЕУР

Број на соби: 3
Денес 19:37 ,

Се издава стан

Број на соби: 2
Површина: 60
Денес 19:37 ,

Polo 1.4 TDI GOAL

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 19:36
Линк
, ,

SEAT LEON 1.6 TDI 2012 FULL OPREMA REGISTRIRAN 05.2023

6 800 ЕУР

Година: 2012
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 19:19 , ,

Kuka vo Star Dojran

Број на соби: > 10
Денес 19:08
Линк
, ,

Renault Kadjar prv sopstvenik

19 990 ЕУР

Година: 2019
Километража: 35 000 - 39 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации