Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Купувајте и продавајте на Пазар3.мк - Брзо, Лесно и Едноставно!

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!


Денес 06:48 Услуги Занаетчии , Скопjе , Скопје

Nadvoresna ograda

150 ЕУР

Онлајн
Денес 05:49 Станови , Скопjе , Карпош

Нов, модерен стан на крај на Порта Влае, почеток на Ѓорче

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 1
Денес 05:49 Станови , Скопjе , Карпош

Нов, модерен стан на крај на Влае, почеток на Ѓорче

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 1,5
Денес 05:49 Станови , Тетово

Jepet banese me qira, se izdava stan pod kirija

Број на соби: 4
Денес 05:49 Станови , Скопjе , Карпош

Nov moderen stan od 38m2 kraj na Vlae pocetok na Gorce

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 1
Денес 05:49 Станови , Скопjе , Карпош

Mal,moderen so posebna spalna,kraj na Vlae, pocetok Gjorce

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 1,5
Денес 05:49 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Штип , Карбинци

Luksuzna Vila so Bazen Kozjak

200 000 ЕУР

Број на соби: 6
Денес 05:49
Линк
Станови , Скопjе , Карпош

Стан во Карпош 2 55м2

100 000 ЕУР

Број на соби: 3
Денес 05:49 Станови , Скопjе , Карпош

Nov moderen od 40m2 kraj na Vlae pocetok na Gorce

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 1
Површина: 40
Денес 05:49 Станови , Скопjе , Ѓорче Петров

Nov moderen stan kraj na Vlae pocetok na Gorce

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 1,5
Денес 05:49
Линк
Автомобили , Гостивар , Врапчиште

Se Prodava

500 ЕУР

Година: 1994
Километража: 300 000 - 349 999
Онлајн
Денес 05:39
Линк
Станови , Скопjе , Центар

Ce iznajmuva kukje vo centar

600 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 190
Денес 05:39
Линк
Деловен простор Друго , Скопjе , Бутел

Деловен простор - Бутел

350 ЕУР / месечно

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации