Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Купувајте и продавајте на Пазар3.мк - Брзо, Лесно и Едноставно!

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

22 мај 13:32
Link:
Агенција за недвижности , ,

Apartmani za kratok prestoj Skopje

20 ЕУР / дневно

Број на соби: 1
Површина: 40

Денес 01:18 Претпријатие , ,

Seat Altea XL 2.0 tdi 8V 2006 Godina

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 01:05 , ,

Seat Altea 2010

6 700 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 01:04 ,

Volkswagen Golf 7.5

19 000 ЕУР

Година: 2019
Километража: 20 000 - 24 999
Денес 00:59 , ,

Seat Alhambra 2012

14 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 00:44 Претпријатие , ,

Peugeot 308 1.6 blue hdi navi edition euro 6

10 999 ЕУР

Година: 2017
Километража: 95 000 - 99 999
Денес 00:05 Претпријатие , ,

Ford Fiesta 1.4 tdci 2008

2 800 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 00:04 Претпријатие , ,

Ford Fiesta 1.6 tdci 2010

4 800 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 00:04 Претпријатие , ,

VW Golf 5 Variant 2.0 tdi 8V 2008

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 00:04 Претпријатие , ,

Kia Ceed 1.4 crdi 2015

Година: 2015
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 00:04 Претпријатие , ,

BMW X1 18D S-Drive Automatic 2012

Година: 2012
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 00:04 Претпријатие , ,

BMW X3 3.0d XDrive 2013

Година: 2013
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 00:04 Претпријатие , ,

Audi A4 B7 1.9 tdi 2007

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 00:04 Претпријатие , ,

VW Polo 1.6tdi Euro 6 2018

Година: 2018
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 00:04 Претпријатие , ,

Ford Transit Courier 1.5 tdci 2015

Година: 2015
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 00:04 Претпријатие , ,

Citroen C3 1.1 2009

Година: 2009
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 00:04 Претпријатие , ,

Land Rover FreeLander 2 2.2d 2010

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 00:04 Претпријатие , ,

Renault Megane 1.6 2011

Година: 2011
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 00:04 Претпријатие , ,

Nissan Qashqai 1.5 dci 2010

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 00:04 Претпријатие , ,

VW Golf 5 Plus 1.9 tdi 2006

4 750 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 00:04 Претпријатие , ,

VW Touran 1.6 tdi 2014

Година: 2014
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 00:04 Претпријатие , ,

Honda Civic 2.2 d 2008 Godina

5 350 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 23:18
Link:
,

PEUGEOT EXPERT KOMBI 2.0HDI������������NOV UVOZ CH , FABRIKA

4 800 ЕУР

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации