Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Купувајте и продавајте на Пазар3.мк - Брзо, Лесно и Едноставно!

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!


Денес 11:46
Линк
, ,

Volvo v50 dizel 2007 2.0

3 800 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 11:43 , ,

Otkup na zdravi i havarisani vozila

Година: 2002
Километража: 300 000 - 349 999
Денес 11:37 , ,

LACCETI 1,4 2008 GOD FUL OPREMA PLIN OD MKD

2 400 ЕУР

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 11:25
Линк
, ,

Seat Ibiza 2009

6 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2009
Километража: 45 000 - 49 999
Денес 11:10 , ,

SEAT TOLEDO 1.9 2006

4 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 300 000 - 349 999
Денес 11:09 ,

KV apartment

20 ЕУР / дневно

Број на соби: 1,5
Денес 11:06 Претпријатие , ,

MERCEDES-BENZ W212 E200 CDI 100KW AVTOMATIK 7G

15 900 ЕУР

Година: 2015
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 11:06 , ,

Sobi za nokevanje i kratok prestoj vo Centar

500 МКД / месечно

Денес 11:06
Линк
, ,

Citroen DS5 2012 hybrid 200ks top ponuda

12 999 ЕУР

Година: 2012
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 11:05 , ,

Se izdava stan vo City Garden

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Денес 11:03 , ,

Se izdava stan vo Centar

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Денес 10:55 ,

VW Golf 5 1.9tdi 77kw 105ks 2008

5 700 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 10:55
Линк
,

VW Passat b7 2.0tdi 103kw 140ks

8 900 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 10:55 ,

ELASTAN - Tetovo (Se izdava stan pod zakup)

Број на соби: 3
Денес 10:53 ,

Stan od 73m2 so podrum i garaza

Број на соби: 4
Денес 10:45 , ,

Izdavam stan vo Karpos 1

Број на соби: 3
Денес 10:42 , ,

Daihatsu Sirion, 2006

2 600 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 10:39 , ,

Peugeot 407 2.0 HDI full 2005 avtomatik. Kesx extr cena

2 690 ЕУР

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 10:36 , ,

SEAT LEON 1.6 TDI,I-TECH,FULL,LED,ODLICNA SOSTOJBA,UNIKAT

9 900 ЕУР

Година: 2014
Километража: 200 000 - 249 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации