Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Купувајте и продавајте на Пазар3.мк - Брзо, Лесно и Едноставно!

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

31 окт. 04:10
Линк
Станови , Скопjе , Аеродром

Еднособен стан се изнајмува (39m2) - Аеродром

220 ЕУР / месечно

Број на соби: 1,5

Денес 00:51 Куќи/Вили , Тетово

Se prodava komplet namestena kukja

Број на соби: 5
Денес 00:00 Автомобили , Скопjе , Скопје

VW GOLF 7 BLUEMOTION 1.6 TDI, 77 KW, PERFEKTEN

Година: 2013
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 23:51 Автомобили , Струмица

Mercedes A 180

13 000 ЕУР

Година: 2013
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 23:51 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Тетово

Shtëpi afer shkolles naim frasheri

199 999 ЕУР

Број на соби: 5
Вчера 23:51 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Тетово

shitet shtepia

220 000 ЕУР

Број на соби: 4
Вчера 23:34 Автомобили , Ресен

PASSAT CC 2.0 TDI 4MOTION

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 23:31 Автомобили , Ресен

MERCEDRS E220 CDI AMG 7G 2012

15 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 23:24 Автомобили , Битола

БМВ 525Д- ПРЕМИУМ АВТОМОБИЛ

11 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 300 000 - 349 999
Вчера 23:12 Претпријатие Автомобили , Битола

MERCEDES A160 CDI 90KS. AVTOMATIK (AVANTGARDE)

14 500 ЕУР

Година: 2014
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 23:10 Автомобили , Скопjе , Карпош

Polo 1.2 tdi

6 100 ЕУР

Година: 2011
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 23:10
Линк
Автомобили , Скопjе , Скопје

MERCEDES E220

11 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 23:10 Автомобили , Скопjе , Илинден

Opel insignia 2.0 Cdti 118kw -160ks 2009 godina

6 800 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 23:10
Линк
Автомобили , Кочани

Dodge Journey 2008

3 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 15 000 - 19 999
Вчера 23:06 Домашни Миленичиња Мачки , Куманово

Se podaruvaat 2 mali macinja

Вчера 23:01 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Audi a6 3.0tdi quattro

17 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 22:48 Услуги Занаетчии , Скопjе , Ѓорче Петров

Parnogreenje 075446927

1 000 МКД

Вчера 22:47 Автомобили , Скопjе , Центар

Passat B8 R line look/Matrix Led

22 000 ЕУР

Година: 2015
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 22:47 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Mazda 3 2.0dizel 143ks 2008g

4 550 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 22:46 Станови , Скопjе , Центар

Modern fully furnished premium apartment in Limak Diamond

1 150 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Вчера 22:39 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

E-class 200 cdi W212

Година: 2014
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 22:35
Линк
Мопеди (под 50cc) , Скопjе , Карпош

Se prodava

1 000 ЕУР

Вчера 22:33 Автоделови и Опрема Резервни делови , Скопjе , Кисела Вода

Mazda polovni delovi

11 111 МКД

Вчера 22:21 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Карпош

Дарма Дома издава 2_собен стан во Карпош 3 !

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 40
Онлајн
Вчера 22:14 Машини и Алати , Скопjе , Ѓорче Петров

Platforma digalka zaba 18m

15 000 ЕУР

Вчера 22:10 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Центар

Stan dolno Vodno 82m so 3spalni

160 000 ЕУР

Број на соби: 4

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации