Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Купувајте и продавајте на Пазар3.мк - Брзо, Лесно и Едноставно!

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

09 мај 22:45
Линк
, ,

Opel Astra H GTC 1,4 benzin plin neuvezena

3 750 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999

Денес 06:26 Претпријатие , ,

VW CC 2.0 TDI

14 900 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 06:26 Претпријатие , ,

Audi A6 2.0 TDI ultra S-tronic

22 900 ЕУР

Година: 2015
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 06:26 Претпријатие , ,

CITROEN DS3 1.6

6 900 ЕУР

Година: 2012
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 06:25 Претпријатие , ,

Jeep Wrangler 2.5 Off Road

14 900 ЕУР

Година: 1995
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 06:25 Претпријатие , ,

Bmw X5 3.5 X-drive M-paket

14 900 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 06:25 Претпријатие , ,

NISSAN QASHQAI 1.5 DCI

6 900 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 06:24 Претпријатие , ,

MINI Cooper 1.6 cabrio

4 900 ЕУР Намалена цена

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 06:24 Претпријатие , ,

Opel Corsa 1.0

7 500 ЕУР

Година: 2015
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 06:24 , ,

Se prodava

4 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 300 000 - 349 999
Денес 06:24 Претпријатие , ,

SUZUKI SWIFT 1.3 4x4

4 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 06:23 Претпријатие , ,

CHEVROLET AVEO 1.2...Neuvezeno

4 900 ЕУР

Година: 2011
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 06:23 Претпријатие , ,

CITROEN C4 Blue HDI

8 900 ЕУР

Година: 2016
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 06:22 Претпријатие , ,

Citroen DS4 1.6

8 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 06:22 Претпријатие , ,

Renault Megane 1.5 DCI

12 900 ЕУР

Година: 2019
Километража: 130 000 - 139 999
Денес 06:21 Претпријатие , ,

Seat Leon 1.6 TDI

9 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 130 000 - 139 999
Денес 06:21 Претпријатие , ,

Seat Ibiza 1.2 TSI

6 900 ЕУР

Година: 2014
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 03:19 ,

Alfa Romeo

1 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 02:50 , ,

Se izdava luksuzen stan vo Aerodrom Capitol Mall

800 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
Денес 02:02 , ,

Ford Smax 2010 automatik 2.0

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 01:53
Линк
, ,

Iznajmuvam Centar (Drzavna) nov dvosoben stan

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Денес 01:53 , ,

Kia Rio GT Line 1.4 MPI 100HP 2019

Година: 2019
Километража: 5 000 - 9 999
Денес 01:49 , ,

Se izdava stan od 57m2 vo Centar

Број на соби: 2
Денес 01:40 ,

AUDI A6 3.0 TDI QUATRO 3X S-LINE ������������

21 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 01:28 ,

VW Golf 7.5 TDI 116ks 60.000km

15 850 ЕУР

Година: 2017
Километража: 60 000 - 64 999
Денес 01:05 , ,

Seat Altea 2010

6 700 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 00:59 , ,

Seat Alhambra 2012

14 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 00:54
Линк
, ,

Se izdava stan Debar Maalo/Се издава стан во Дебар Маало

290 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 30

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации