Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Купувајте и продавајте на Пазар3.мк - Брзо, Лесно и Едноставно!

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Вчера 11:02
Линк
Автомобили , Скопjе , Скопје

SEAT LEON 1.6 TDI 2014 LED MATRIX FULL OPREMA LIMITED

10 200 ЕУР

Година: 2014
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 11:05
Линк
Станови , Охрид

Стан Во Охрид во Бејбунар

1 250 ЕУР

Број на соби: 3
Вчера 16:35
Линк
Автомобили , Скопjе , Чаир

VW beetle buba

10 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2013
Километража: 170 000 - 179 999

Денес 13:40 Автомобили , Скопjе , Центар

Opel Astra G 1.7 DTi

2 350 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
Онлајн
Денес 13:38 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Гази Баба

CITROEN CACTUS 1.5 HDI FEEL BIZNIS 2020

11 800 ЕУР

Година: 2020
Километража: 130 000 - 139 999
Денес 13:36 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Гази Баба

RANGE ROVER LAND ROVER EVOQUE TD4 AVTO MIRO

23 900 ЕУР

Година: 2018
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 13:35 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Гази Баба

NISSAN QASHQAI 1.6 DCI NAVI CONNECTA AVTO MIRO

14 800 ЕУР

Година: 2017
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 13:26 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

SUZKI SWIFT -2017 NEUVEZUVAN

7 900 ЕУР

Година: 2017
Километража: 130 000 - 139 999
Денес 13:26 Автомобили , Скопjе , Скопје

Renault Megane III GT Line 1.5 dci Automatik (Hitno)

Година: 2013
Километража: 90 000 - 94 999
Денес 13:24 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Гази Баба

PEUGEOT 2008 1.5 HDI CROSSOVER BIZNIS AVTO MIRO

12 300 ЕУР

Година: 2019
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 13:17 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Бутел

Mercedes S Class 320.Cdi (235Ps) 2007 God, TOP SOSTOJBAA S

10 800 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 13:17 Соби , Охрид

Se izdavaat dve sobi

Денес 13:13 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Скопје

Lux opremen apartman vo Debar Maalo

Број на соби: 2
Површина: 50
Денес 13:11 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Гази Баба

OPEL GRANDLAND 1.6 HDI AVTOMATIK AVTO MIRO

15 800 ЕУР

Година: 2019
Километража: 100 000 - 109 999
Денес 13:01 Автомобили , Тетово , Теарце

Renault kango

1 650 ЕУР

Година: 1999
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 12:56 Автомобили , Тетово

VW Volkswagen Golf 5 1.9 TDI

3 999 ЕУР

Година: 2005
Километража: 350 000 - 399 999
Денес 12:56 Автомобили , Гевгелиjа , Богданци

Opel Insignia 2013

9 999 ЕУР

Година: 2013
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 12:56 Автомобили , Скопjе , Чаир

Prodavam Citroen C3 1.6 hdi 2017 vo odlicna sostojba

9 700 ЕУР

Година: 2017
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 12:56 Услуги Занаетчии , Скопjе , Скопје

Rusenje zidovi vadenje plocki

Денес 12:45 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

SKODA YETI 2.0 tdi 81KW 4X4 PERFEKTNA

9 600 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
Онлајн
Денес 12:44 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Renault Scenic 1.5dci 63kw expression

5 350 ЕУР

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
Онлајн
Денес 12:40 Станови , Скопjе , Центар

ИЗДАВАМ стан целосно НАМЕСТЕН

330 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 50
Денес 12:26 Услуги Занаетчии , Скопjе , Карпош

Rusenje zidovi plocki frlanje sut

Денес 12:26
Линк
Станови , Скопjе , Карпош

Се издава нов модерен стан во Mirror living

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Денес 12:16
Линк
Куќи/Вили , Скопjе , Бутел

shtepija ne shitje

35 ЕУР

Број на соби: 3

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации