Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Купувајте и продавајте на Пазар3.мк - Брзо, Лесно и Едноставно!

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

06 ноем. 13:29
Link:
Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Se prodava Mercedes-Benz A180

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
02 дек. 10:45
Link:
Автомобили , Скопjе , Скопје

VW PASSAT B8 2.0 TDI BMT DSG

25 500 ЕУР

Година: 2017
Километража: 100 000 - 109 999

Денес 21:31 Автомобили , Ресен

PASSAT CC 2.0 TDI 4MOTION

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 21:13 Автомобили , Куманово

Audi A4 1.9 TDI

5 400 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 20:46 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Бутел

Audi Q7 3.0 TDI Quattro S-LINE 7-SEDISTA 2011 Godina "ReDIZA

16 900 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 20:46 Автомобили , Гостивар

VW Fox 1.4 TDI

3 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 20:32 Автомобили , Куманово

AUDI A5 2.0 TDI ��������UVOZ CH AUTOMATIC ,FABRIKA !!

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 20:21 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Peugeot 301 benzin 82ks 2019

8 700 ЕУР

Година: 2019
Километража: 65 000 - 69 999
Денес 20:21
Link:
Станови , Скопjе , Аеродром

Се издава

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 1
Денес 20:20 Станови , Кочани

Се изнајмува стан во Кочани

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 3,5
Денес 20:13 Автомобили , Неготино

Ford Fusion Dizel 2007

3 800 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 19:52 Автомобили , Скопjе , Бутел

Ford Fiesta 1.0 benzin 2015

4 400 ЕУР

Година: 2015
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 19:52
Link:
Автомобили , Скопjе , Скопје

AUDI A5

17 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 19:44 Автомобили , Битола

VW POLO 2010 1.2

4 600 ЕУР Price Reduced

Денес 19:10 Станови , Скопjе , Кисела Вода

Se prodava stan vo Kisela voda kaj rasadnik salata

1 200 ЕУР

Број на соби: 3
Денес 19:09 Претпријатие Автомобили , Крива Паланка

VW PASSAT B8.5 2.0TDI 150KS DSG7 2021g EVO

24 990 ЕУР

Година: 2021
Километража: 100 000 - 109 999
Денес 19:07 Куќи/Вили , Гевгелиjа , Гевгелија

Se izdava kuka

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Денес 18:59 Станови , Охрид

Prodavam stan vo Ohrid Biljanini izvori kaj kruzen tek

88 500 ЕУР

Број на соби: 2
Денес 18:33 Претпријатие Автомобили , Штип

VW ARTEON ELEGANCE DSG 110 KW 2017 Godina

25 500 ЕУР Price Reduced

Година: 2017
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 18:31 Претпријатие Автомобили , Штип

VW ARTEON ELEGANCE DSG 110 KW 2017 Godina

25 500 ЕУР Price Reduced

Година: 2017
Километража: 150 000 - 159 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации