Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Купувајте и продавајте на Пазар3.мк - Брзо, Лесно и Едноставно!

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

17 ноем. 22:35
Linku:
Автомобили , Струга

Peugeot 2008 Allure

9 700 ЕУР

Година: 2013
Километража: 190 000 - 199 999
27 ноем. 16:57
Linku:
Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

MINI Cooper S 2.0 AUTOMATIC 192ks 2021god

31 500 ЕУР

Година: 2021
Километража: 15 000 - 19 999

Денес 08:42 Станови , Скопjе , Аеродром

СЕ ПРОДАВА наместена гарсоњера

45 000 ЕУР

Број на соби: 1
Денес 08:34 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Peugeot 307 1.6benzin 2004 klima registrirano

1 900 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 08:33 Автомобили , Скопjе , Скопје

Opel Vectra B 1.6 Atest plin,Reg, do 07/2024 . 077673504 Mac

799 ЕУР

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 08:32 Автомобили , Скопjе , Аеродром

AYGO 1.0 2007 GOD ATEST PLIN KLIMA

2 750 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 08:25 Автомобили , Скопjе , Аеродром

POLO 1.2 2011 GOD FUL OPREMA ATEST PLIN ODLICNO

5 100 ЕУР

Година: 2011
Километража: 120 000 - 129 999
Денес 04:13 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Se Prodava KIA RIO 2020 so 13.000km

11 500 ЕУР

Година: 2020
Километража: 10 000 - 14 999
Денес 02:21
Linku:
Автомобили , Куманово

AUDI Q5 SQ5 3.0 TDI BITURBO 313 KS

27 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 01:11 Станови , Скопjе , Центар

DEBAR MALO NOVI STANOVI

1 ЕУР

Број на соби: 2
Вчера 23:58 Станови , Скопjе , Кисела Вода

Stan

95 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 80
Вчера 23:35 За Деца Облека , Скопjе , Центар

облека

Вчера 23:30 Автомобили , Прилеп

Citroen DS4 2012 1.6 E- HDI 115HP

Година: 2012
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 23:15 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

Citroen SAXO

1 000 ЕУР

Година: 1998
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 23:05 Претпријатие Автомобили , Охрид

VW TIGUAN 2.0 TDI 143 KS 4x4 FEJSLUFT PANORAMA -11. MT Auto

11 800 ЕУР

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 23:00 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Скопjе , Карпош

Atraktivna kuka vo Taftalidze

350 000 ЕУР

Број на соби: 6
Површина: 180
Вчера 23:00 Автомобили , Скопjе , Карпош

Polo 1.2 tdi

6 100 ЕУР

Година: 2011
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 23:00
Linku:
Автомобили , Скопjе , Скопје

MERCEDES E220

11 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 23:00 Автомобили , Охрид

GOLF 5 1.6 FSI - Prva boja..Registriran

1 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 23:00 Автомобили , Скопjе , Илинден

Opel insignia 2.0 Cdti 118kw -160ks 2009 godina

6 800 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 23:00
Linku:
Автомобили , Кочани

Dodge Journey 2008

3 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 15 000 - 19 999
Вчера 22:47 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

Audi A6 3.0 2009

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 22:47 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

PEUGEOT 206 CABRIO SERVISIRANO REGISTRIRANO

2 799 ЕУР

Година: 2001
Километража: 100 000 - 109 999
Вчера 22:46 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

SMART REGISTIRAN DO 10 2024 PANORAMA

1 799 ЕУР

Година: 1999
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 22:44 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

CITROEN NEMO TOVARNO 1.4 HDI

2 599 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации