Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Купувајте и продавајте на Пазар3.мк - Брзо, Лесно и Едноставно!

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

15 мај 14:02
Линк
,

VW Golf 6 1.6 TDI 105ks

7 600 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
17 мај 22:27
Линк
, ,

***Mercedes C180d FULL LED*** 117000km

21 500 ЕУР

Година: 2016
Километража: 110 000 - 119 999

Денес 11:55 Претпријатие ,

RENAULT MEGANE 1.5DCI 2010GODINA***EURO 5***

5 700 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 11:54 , ,

Garsonjera na Dzon Kenedi

27 000 ЕУР

Број на соби: 1
Денес 11:53 Претпријатие ,

Fiat Grande Punto 1.3JTD avtomatik tiptronik

4 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 11:53 Претпријатие ,

HYUNDAI GETZ 1.4 BENZIN ***71KW-96KS***

3 100 ЕУР

Година: 2007
Километража: 110 000 - 119 999
Денес 11:47 ,

Citroen C1 1.0 50kw benzin i plin lpg 2008 staklo

2 450 ЕУР

Година: 2008
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 11:52 Претпријатие ,

Seat Altea XL Copa 2.0tdi 2012 Euro 5 A.C. Avto Alex

7 980 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 11:52 Претпријатие ,

Opel Astra 1.7dti 2011 prv sopstvenik A.C. Avto Alex

6 790 ЕУР

Година: 2011
Километража: 130 000 - 139 999
Денес 11:51 Претпријатие ,

Toyota Auris Sport 2.2 D4D A.C Avto Alex

5 400 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 11:51 Претпријатие ,

Hyundai i30 1.6crdi 2009 66kw 90ks

4 600 ЕУР

Година: 2009
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 11:50 Претпријатие ,

Audi A4 1.9tdi 85kw 116ks novo vozilo

6 350 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 11:49 Претпријатие ,

Opel Corsa C 1.4 benzin euro 4

2 950 ЕУР

Година: 2005
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 11:49 Претпријатие ,

Peugeot 308 1.6hdi 80kw 109ks

4 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 11:48 Претпријатие ,

Renault Laguna 1.5dci 81kw 110ks

5 250 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 11:46 Претпријатие ,

Mitsubishi Colt benzin 2009 euro 4

3 850 ЕУР

Година: 2009
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 11:46 Претпријатие ,

Suzuki SX4 1.6 HDI 66kw 90ks euro 4

4 950 ЕУР

Година: 2007
Километража: 140 000 - 149 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации