Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Купувајте и продавајте на Пазар3.мк - Брзо, Лесно и Едноставно!

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

25 мај 06:18
Link:
, ,

AUDI A6 3.0 Quatro TDI S-LINE 171 KW -08

9 999 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999

Денес 05:00 ,

Se izdava stan 40q Veles

Број на соби: 2
Површина: 40
Денес 05:00
Link:
,

VW Touran 2.0TDI 06 12 2007

6 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 05:00
Link:
,

Touran 2.0TDI 06 12 2007

6 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 04:28 ,

Chevrolet Cruze 2011 2.0TDI 125ks

5 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 04:28 , ,

Ford C Max 1.6t dci facelift klima 5 vrati euro 5

3 650 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 04:28 ,

Ford Focus 2005

2 750 ЕУР

Година: 2005
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 04:28 ,

Stan kuka vo Bitola

Број на соби: 3,5
Површина: 90
Денес 04:28 ,

Apartmani vo Prilep

25 ЕУР / дневно

Денес 04:28 ,

BMW 320d 177ks facelift

8 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 04:28 ,

Apartman vo centarot na OHRID pozadi Ohridska banka

25 ЕУР / дневно

Број на соби: 1
Денес 04:28 Претпријатие ,

VW Passat CC 2.0 tdi 2013 neuvezuvan highline

13 900 ЕУР

Година: 2013
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 04:28 ,

Suzuki Alto 2007

1 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 04:28
Link:
, ,

Se izdava garsonjera

Број на соби: 1,5
Површина: 30
Денес 04:28 ,

Se izdava Vila Alek

4 500 МКД / дневно

Денес 04:28 ,

VW Golf 5 2.0 TDI 2005

3 900 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 04:28
Link:
,

Renault Grand Scenic 2004

1 000 МКД

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 01:43 ,

Kuka od 305m2

180 000 ЕУР

Број на соби: 7
Денес 00:48 ,

Se prodava

600 ЕУР

Година: 1996
Километража: 120 000 - 129 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации