Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Купувајте и продавајте на Пазар3.мк - Брзо, Лесно и Едноставно!

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

06 дек. 20:13
Линк
Станови , Скопjе , Центар

ЕКСКЛУЗИВЕН СТАН ВО ЦЕНТАР

356 000 ЕУР

Број на соби: 4
07 дек. 14:50
Линк
Станови , Скопjе , Центар

Apartmani vo Centar - so parking - Soboren Hram

Број на соби: 2
Површина: 40

Денес 15:56 Станови , Скопjе , Кисела Вода

Stan 66m2

75 000 ЕУР

Број на соби: 4
Денес 15:39 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Psakoudia Halkidiki stan od 114m2

179 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 1,5
Денес 15:36 Автомобили , Куманово

Opel Vectra C, 1.9, 2007, 150 PS

3 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 15:32 Автомобили , Тетово

BMW 320 diesel 2013 Head Up Display Bi-Xenon

17 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2013
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 15:31 Мобилни телефони , Скопjе , Аеродром

Otkup na iPhone novi i polovni

Денес 15:30 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Citroen C3 1.4hdi 2015 kako novo

6 999 ЕУР

Година: 2015
Километража: 120 000 - 129 999
Денес 15:29 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Аеродром

Renault Scenic Xmod 1.5dci AutoMilano

7 900 ЕУР

Година: 2014
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 15:19 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

Se otkupuvaat zdravi i havarisani vozila top procenka

Година: 2012
Километража: 30 000 - 34 999
Денес 15:18 Автомобили , Битола

BMW E36 Compact

1 500 ЕУР

Година: 1994
Километража: 300 000 - 349 999
Денес 15:14 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Аеродром

Renault Kadjar 1.5dci AutoMilano

14 900 ЕУР

Година: 2018
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 15:11 Куќи/Вили , Скопjе , Скопје

kuka vo karadak maaalo 270m2 karsi MTV

260 000 ЕУР

Број на соби: 8
Денес 15:06
Линк
Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

POLO 1.2TDI - 2012g.``bluemotion`` - NAVIGACIJA - 152.314km

6 400 ЕУР

Година: 2012
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 14:56
Линк
Моторцикли (над 50cc) Скутер , Охрид

Piaggio Beverly

3 600 ЕУР

Денес 14:56
Линк
Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

IBIZA ST 1.2TDI - 75KS - 2011god. SERVISNA so 144.538km

5 200 ЕУР

Година: 2011
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 14:55 Автомобили , Скопjе , Скопје

VW ARTEON 2.0TDI, 150KS, 71000KM, 2019GOD

25 900 ЕУР

Година: 2019
Километража: 70 000 - 74 999
Денес 14:41 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Peugeot 308 SW 1.6 e-hdi(112ks)Redizajn*Full Oprema-13g.

5 499 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 14:27 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Opel Astra j Sedan 1.6-16v*AUTOMATIC*Cosmo-18g.

9 799 ЕУР

Година: 2019
Километража: 95 000 - 99 999
Денес 14:26 Станови , Скопjе , Карпош

Продавам Трособен Стан во Карпош 4

85 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 70
Денес 14:18 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Скопје

NAMESTEN 2 SOBEN 60m2 TAFTALIDZE VERO 2 PEDAGOSKA

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 60

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации