Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Купувајте и продавајте на Пазар3.мк - Брзо, Лесно и Едноставно!

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

26 ноем. 14:36
Линк
Автомобили , Тетово

VW Passat 2.0 TDI DSG PANO B8 facelift

Година: 2019
Километража: 120 000 - 129 999
Вчера 09:50
Линк
Автомобили , Куманово

PEUGEOT 4007 2.2 HDI��������NOV UVOZ CH 4X4 7 SEDISHTA NOVO

7 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999

Денес 21:28 Автомобили , Скопjе , Карпош

RENAULT MEGANE 1.5 DCI GRANDTOUR LIMITED - AVTOMATIK ����

7 200 ЕУР

Година: 2015
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 21:27 Соби , Охрид

Se izdava studio za turisti vo Ohrid

Денес 21:27 Домашни Миленичиња Кучиња , Скопjе , Бутел

Bison

250 ЕУР

Денес 21:20 Автомобили , Штип

Продавам Renault Scenic

1 900 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
Онлајн
Денес 21:14 Автомобили , Куманово

Audi A4 1.9 TDI

5 400 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 21:11 Куќи/Вили , Скопjе , Петровец

PRODAVAM IMOT OD 4000M2 RZHANICHINO, PETROVEC, SKOPJE

150 000 ЕУР

Број на соби: 5
Денес 21:10 Куќи/Вили , Скопjе , Петровец

PRODAVAM IMOT OD 4000M2 RZHANICHINO, PETROVEC, SKOPJE

150 000 ЕУР

Број на соби: 5
Денес 21:00 Автомобили , Велес

Renault Megane 1.5dci 110ks

11 000 ЕУР

Година: 2016
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 20:49 Автоделови и Опрема Приколки , Скопjе , Ѓорче Петров

Teretna prikolka za kola

250 ЕУР

Денес 20:35 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Аеродром

Renault Captur 15 dci energy initiale Paris Euro 6

12 999 ЕУР

Година: 2018
Километража: 90 000 - 94 999
Денес 20:34 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Kamelija nov stan 53n2,Turisticka kaj Kruzno

1 400 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 2
Денес 20:26 Станови , Скопjе , Сопиште

Stan vo Sopiste

1 200 ЕУР

Број на соби: 3
Денес 20:24
Линк
Станови , Скопjе , Аеродром

Se izdava stan od 42m2

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 1
Денес 20:00 Станови , Скопjе , Аеродром

Izdavame 40m2 nas.Aerodrom

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 40
Денес 19:59 Станови , Охрид

Se iznajmuva stan od 30m2 vo Ohrid

20 ЕУР / дневно

Број на соби: 1,5
Површина: 30
Денес 19:54
Линк
Автомобили , Скопjе , Скопје

AUDI A5

17 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 19:53 Претпријатие Автомобили , Охрид

OPEL MERIVA 1.3 CDTI 75 KS FEJSLIFT NOVA - 08.MT Auto

3 600 ЕУР

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 19:33 Часовници и Асесери Машки , Скопjе , Карпош

Huawei watch 3

10 000 МКД

Денес 19:30 Куќи/Вили , Скопjе , Гази Баба

Kuka vo nas.Zelezara

300 000 ЕУР

Број на соби: 10
Денес 19:30
Линк
Станови , Скопjе , Чаир

SHITET BANESA NE XHON KENEDI BANESA E RE

1 ЕУР

Број на соби: 3,5
Денес 19:28 Претпријатие Автомобили , Охрид

CITROEN C3 PICASSO 1.6 HDI 90 KS EXCLUSIVE - 10.MT Auto

5 300 ЕУР

Година: 2010
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 19:14
Линк
Станови , Скопjе , Кисела Вода

Se prodava stan vo Kisela voda kaj rasadnik salata

1 200 ЕУР

Број на соби: 3
Денес 19:04
Линк
Станови , Охрид

Prodavam stan vo Ohrid Biljanini izvori kaj kruzen tek

88 500 ЕУР

Број на соби: 2
Денес 19:04 Машини и Инвентар Друго , Штип

Vending kafemati eftino

100 ЕУР

Денес 18:54 Услуги Занаетчии , Скопjе , Центар

Rusenje plocki zidovi frlanje sut

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации