Купувајте и продавајте на Пазар3.мк - Брзо, Лесно и Едноставно!

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!


Денес 17:48
Линк
, ,

Namesten stan so garaza vo Adora Flatiron 11ti kat

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 40
Денес 17:39 ,

Chevrolet Spark benzin i plin

2 350 ЕУР

Година: 2009
Километража: 110 000 - 119 999
Денес 17:25 , ,

VW up 1.0i 60ks navigacija 2013 MOZE ZAMENA

5 400 ЕУР

Година: 2013
Километража: 100 000 - 109 999
Денес 17:25 ,

Citroen C3 1.2 STT perfektno

6 999 ЕУР

Година: 2016
Километража: 100 000 - 109 999
Денес 17:25 ,

BMW.

2 000 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 17:04 , ,

Opel Corsa 1.2i Neuvezena od Prv Sopstvenik 2002

2 290 ЕУР

Година: 2002
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 16:40 , ,

Opel Corsa 1.2i 2002g NEUVEZENA OD PRV SOPSTVENIK

2 290 ЕУР

Година: 2002
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 16:14 Претпријатие , ,

Fiat Punto 1.3 JTD

2 900 ЕУР

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 16:13 ,

Suzuki Swift 1.3 benzin 4X4 2006 68kw

3 990 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 16:12 , ,

Mercedes-Benz 2014 C220 bluetec

22 500 ЕУР

Година: 2014
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 16:09 ,

Citroen C4 1.6 16V perfekten

3 450 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 16:08 ,

Peugeot 207 1.4 133.000km euro 5

4 100 ЕУР

Година: 2010
Километража: 130 000 - 139 999
Денес 16:02
Линк
, ,

Mazda 6 dizel 2.0 136hp

3 800 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 16:02 Претпријатие ,

Mercedes-Benz CLS 350

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации