Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Купувајте и продавајте на Пазар3.мк - Брзо, Лесно и Едноставно!

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

15 ноем. 10:38
Линк
Автомобили , Штип

AUDI Q7 TDI

42 000 ЕУР

Година: 2017
Километража: 190 000 - 199 999
09 окт. 21:01
Линк
Претпријатие Автомобили , Крива Паланка

PEUGEOT 3008 1.5Bluehdi 130ks 2020g GT LINE VIRTUAL COCKPIT

19 990 ЕУР

Година: 2020
Километража: 120 000 - 129 999

Денес 20:05
Линк
Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Карпош

SE PRODAVA NOV STAN VO VLAE 48M2

70 000 ЕУР

Број на соби: 2
Денес 19:53 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Аеродром

RENAULT CLIO 1.5dci 2013g Avtoplac7

1 ЕУР

Година: 2013
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 19:53
Линк
Станови , Скопjе , Чаир

Продавам стан

1 300 ЕУР

Број на соби: 2
Денес 19:51 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Аеродром

Renault Scenic X-Mod 1.5dci navi 2013

Година: 2013
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 19:50 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Аеродром

NISSAN JUKE 1.5dci 2011god

1 ЕУР

Година: 2011
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 19:21 Станови , Скопjе , Карпош

Se izdava stan vo Karpos 4

Број на соби: 3
Површина: 50
Денес 19:13 Друго , Велес

PRODAZBA NA GEJMING FIRMA

1 МКД

Онлајн
Денес 19:11 Автомобили , Куманово

RENO MEGAN 1.9DCI REG-FUL OPREMA ZA POMALO

2 800 ЕУР

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
Онлајн
Денес 19:08 Автомобили , Скопjе , Бутел

SEAT LEON 1.9TDI (105KS) -2010G.

5 650 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 19:05 Автомобили , Скопjе , Скопје

Se prodava 118i

1 ЕУР

Година: 2019
Километража: 60 000 - 64 999
Денес 18:55
Линк
Станови , Скопjе , Гази Баба

Se izdava stan vo n.Hipodrom

Број на соби: 3,5
Денес 18:52 Станови , Охрид

Купувам стан во Охрид

Денес 18:45 Автомобили , Скопjе , Петровец

PEUGEOT 308 2018

16 900 ЕУР

Година: 2018
Километража: 40 000 - 44 999
Денес 18:39 Автомобили , Битола

Se prodava

1 100 ЕУР

Година: 2000
Километража: 0 - 4 999
Денес 18:08 Станови , Скопjе , Кисела Вода

Se izdava nov stan za kratok prestoj na Rampa Kisela Voda

1 200 МКД / дневно

Број на соби: 2
Површина: 40
Денес 18:05
Линк
Куќи/Вили , Скопjе , Гази Баба

Kuka vo Madzari

Број на соби: 10
Површина: 180
Денес 18:01 Автомобили , Куманово

Prodavam Audi A3

Година: 2015
Километража: 20 000 - 24 999
Денес 18:00 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Карпош

VW POLO 2019 25.000KM NEUVEZENO

13 500 ЕУР

Година: 2019
Километража: 25 000 - 29 999
Денес 18:00 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

FORD FIESTA 1.5 TDCI 75KS TREND PLUS 2017G

6 999 ЕУР

Година: 2017
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 17:57 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Карпош

SKODA OCTAVIA 2020 NEUVEZENA OD PRV SOPSTVENIK

15 990 ЕУР

Година: 2020
Километража: 80 000 - 84 999
Денес 17:55 Облека/Обувки Унисекс , Скопjе , Скопје

Nike Lebron 19

109 ЕУР

Денес 17:48 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

RENAULT SCENIC X-MOD 1.6DCi 131hp 2012g

6 690 ЕУР

Година: 2012
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 17:41 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

AUDI -A3 1.6 TDI 105 KS S-LINE

12 900 ЕУР

Година: 2013
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 17:35
Линк
Станови , Гевгелиjа , Дојран

Novi stanovi vo zavrsna faza Star Dojran

1 ЕУР

Број на соби: 3

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации