Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Купувајте и продавајте на Пазар3.мк - Брзо, Лесно и Едноставно!

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!


Денес 09:16
Линк
, ,

Mercedes-Benz S 350 benzin i plin

4 999 ЕУР Намалена цена

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 09:16 , ,

New furnished 100m2 apartment for rent

550 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 100
Денес 09:11
Линк
, ,

Se izdava nov namesten stan vo Centar

460 ЕУР / месечно

Број на соби: 3,5
Денес 08:55 Претпријатие ,

Hyundai i30 1.6crdi redizajn model 2011 registrirana

4 799 ЕУР

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 09:05 , ,

Opel Insignia 2.0cdti 131ks 2010

7 900 ЕУР

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 09:04 , ,

Nissan Qashqai 1.5DCI

6 590 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 09:04 , ,

Mercedes-Benz C 220cdi 170ks 2008 avangard

9 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 09:04 , ,

Fiat 500 1.2 longue full oprema

4 699 ЕУР

Година: 2009
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 09:03 Претпријатие , ,

Skoda Superb 2.0TDI 150ks 2018

19 300 ЕУР

Година: 2018
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 09:03 , ,

Mercedes-Benz C180 1999

1 100 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 08:57 ,

Suzuki Alto

1 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 08:21
Линк
, ,

Seat Leon FR 1.5TFSI 150ks kupen vo Porshe Skopje

21 500 ЕУР

Година: 2020
Километража: 10 000 - 14 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации