Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Купувајте и продавајте на Пазар3.мк - Брзо, Лесно и Едноставно!

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!


Денес 19:50 Претпријатие ,

Skoda Superb ambition plus 2.0Tdi 140 hp

14 400 ЕУР

Година: 2015
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 19:49 Претпријатие ,

Volvo XC40 Geartronic 2.0 D3 150hp avtomatski

29 600 ЕУР

Година: 2019
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 19:49 Претпријатие ,

Audi A8 50Tdi 286hp Quattro S-Tronic automatic

69 500 ЕУР

Година: 2019
Километража: 100 000 - 109 999
Денес 19:49 Претпријатие ,

Nissan Qashqai crossover 1.5Dci 110hp

18 400 ЕУР

Година: 2018
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 19:49 Претпријатие ,

Peugeot 3008 1.6Bluehdi 120hp active business

19 900 ЕУР

Година: 2018
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 19:49 Претпријатие ,

Peugeot 3008 GT-Line 2.0 bluehdi 150hp

24 600 ЕУР

Година: 2017
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 19:48 Претпријатие ,

Mercedes-Benz Smart 800Cdi 45hp Passion automatic

5 300 ЕУР

Година: 2009
Километража: 50 000 - 54 999
Денес 19:48 Претпријатие ,

Citroen Berlingo 1.6 bluehdi 75hp

8 900 ЕУР

Година: 2017
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 19:48 Претпријатие ,

Audi SQ5 3.0Tdi 313hp S-Tronic Quattro automatic

31 600 ЕУР

Година: 2014
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 19:47 Претпријатие ,

Seat Arona style 1.6Tdi 95hp

15 600 ЕУР

Година: 2018
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 19:47 Претпријатие ,

Toyota Yaris 1.4 D-4D 90hp active tovarno

7 800 ЕУР

Година: 2015
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 19:47 Претпријатие ,

Citroen C3 Societe 1.4hdi 70hp

6 800 ЕУР

Година: 2015
Километража: 100 000 - 109 999
Денес 19:47 Претпријатие ,

Porsche Macan S 3.0 V6 AWD 258hp premium automatic

46 600 ЕУР

Година: 2016
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 19:46 Претпријатие ,

Nissan Qashqai Crossover 1.5Dci 109hp

17 800 ЕУР

Година: 2018
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 19:46 Претпријатие ,

Audi Q8 50Tdi 286hp S-Line S-Tronic Quattro

95 400 ЕУР

Година: 2019
Километража: 30 000 - 34 999
Денес 19:46 Претпријатие ,

Mercedes-Benz Gle klasse amg line 300D 245hp

99 800 ЕУР

Година: 2020
Километража: 20 000 - 24 999
Денес 19:46 Претпријатие ,

Bmw X6 xDrive 40D M-Sport 3.0d 340hp diesel automatic

119 900 ЕУР

Година: 2021
Километража: 20 000 - 24 999
Денес 19:45 Претпријатие ,

BMW x5 M-Sport 40D 313hp avtomatski

53 500 ЕУР

Година: 2017
Километража: 130 000 - 139 999
Денес 19:45 Претпријатие ,

Opel Insignia 1.6CDTI 136hp

16 200 ЕУР

Година: 2018
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 19:45 Претпријатие ,

Audi Q8 Quattro 50Tdi 286hp 3x S-Line black edition

95 400 ЕУР

Година: 2019
Километража: 30 000 - 34 999
Денес 19:45 Претпријатие ,

Opel Antara 2.2Cdti 163hp

9 600 ЕУР

Година: 2013
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 19:45 Претпријатие ,

Peugeot 308 1.6 bluehdi 100hp

9 600 ЕУР

Година: 2015
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 19:44 Претпријатие ,

Volvo XC40 2.0 D3 150hp geartronic automatic

30 300 ЕУР

Година: 2019
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 19:44 Претпријатие ,

Audi Q3 2.0Tdi 136hp

22 600 ЕУР

Година: 2017
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 19:44 Претпријатие ,

Peugeot 308 1.6Bluehdi 100hp

11 300 ЕУР

Година: 2017
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 19:44 Претпријатие ,

Mercedes-Benz E class 220Cdi 170hp avantgarde automatic

11 300 ЕУР

Година: 2009
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 19:44 Претпријатие ,

Volvo XC60 2.0 D4 190hp executive business

37 700 ЕУР

Година: 2020
Километража: 120 000 - 129 999
Денес 19:43 Претпријатие ,

Audi Q7 3.0Tdi 272hp Quattro automatic 7 sedista

53 900 ЕУР

Година: 2017
Километража: 90 000 - 94 999
Денес 19:43 Претпријатие ,

Audi A6 50tdi 286hp Quattro S-Tronic automatic

55 400 ЕУР

Година: 2019
Километража: 130 000 - 139 999
Денес 19:43 Претпријатие ,

Bmw X5 xDrive m50D 3.0d 381hp automatic

68 600 ЕУР

Година: 2018
Километража: 100 000 - 109 999
Денес 19:42 Претпријатие ,

Mercedes-Benz Gle-Klasse 250D 204hp 9-gtronic automatic

44 600 ЕУР

Година: 2017
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 19:42 Претпријатие ,

BMW 4 Gran coupe 418D 136hp

21 600 ЕУР

Година: 2015
Километража: 130 000 - 139 999
Денес 19:42 Претпријатие ,

Fiat 500 S 1.2 70hp

9 700 ЕУР

Година: 2016
Километража: 130 000 - 139 999
Денес 19:42 Претпријатие ,

Fiat 500L Living 1.3MultiJET 84hp Dualogic Lounge

9 700 ЕУР

Година: 2016
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 19:41 Претпријатие ,

Mercedes-Benz Glc klasse 220D 170hp 4matic 9G Tronic

35 600 ЕУР

Година: 2017
Километража: 120 000 - 129 999
Денес 19:41 Претпријатие ,

Bmw X5 xDrive 40d 313HP M-sport

53 500 ЕУР

Година: 2017
Километража: 130 000 - 139 999
Денес 19:41 Претпријатие ,

Porsche Panamera 4S Sport Turismo 3.0 441hp avtomatski

105 000 ЕУР

Година: 2018
Километража: 90 000 - 94 999
Денес 19:40 Претпријатие ,

Mercedes-Benz A class 180D 116hp 7G-Dct avtomatski

27 800 ЕУР

Година: 2018
Километража: 150 000 - 159 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации