Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Купувајте и продавајте на Пазар3.мк - Брзо, Лесно и Едноставно!

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Вчера 11:40
Линк
, ,

Se iznajmuva stan

470 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 110
18 мај 15:32
Линк
, ,

Se iznajmuva stan od 80m2 vo Novo Lisice

Број на соби: 3
Површина: 80
14 мај 23:47
Линк
,

Nov stan vo centar so parking - luksuzno opremen

35 ЕУР / дневно

Број на соби: 2

Денес 16:00 , ,

Kombiniran deloven prostor

899 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 90
Денес 15:56 ,

Se izdava dvosoben apartman vo Ohrid

Број на соби: 2,5
Површина: 80
Денес 15:56 , ,

Garsonjera na Dzon Kenedi

27 000 ЕУР

Број на соби: 1
Денес 15:54 , ,

HYUNDAI TUCSON 1.6

23 800 ЕУР

Година: 2020
Километража: 20 000 - 24 999
Денес 15:53 ,

Продавам рено твинго одлична состојба

990 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 15:48 , ,

Kia Ceed 2006

3 400 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 15:43 ,

Peugeot 207 1.4 benzin 2010 panorama

4 150 ЕУР

Година: 2010
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 15:41 , ,

Peugeot 207 1.4 SW 1.4 70kw 12.2011g

3 850 ЕУР Намалена цена

Година: 2011
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 15:38 ,

Prodavam vo super sostojba

990 МКД

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 15:35 ,

VW Golf 5 1.9tdi 77kw 105ks 2008

5 700 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 15:19 Претпријатие ,

Opel Astra J 1.7CDTI odlicna

5 700 ЕУР

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 15:13 , ,

Mercedes C200 CDI

8 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 15:13 , ,

Mercedes-Benz C 220cdi

9 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 15:12 , ,

Mercedes-Benz ML 280 CDI 2007 vo ekstra sostojba

9 499 ЕУР

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 15:05 , ,

Prodavam Kia Ceed dizel 2010 god.

5 300 ЕУР

Година: 2010
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 15:05 , ,

Kuka vo Vlae

115 500 ЕУР

Број на соби: 5

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации