Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Купувајте и продавајте на Пазар3.мк - Брзо, Лесно и Едноставно!

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Се купува, Се изнајмува, Се продава, Се бара за изнајмување, Се бара работа, Се нуди работа | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

24 мар. 12:48
Link:
Автомобили , Скопjе , Карпош

Toyota Avensis 2.2 D 150hp 2010

8 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999

Денес 00:23 Станови , Охрид

Most beautiful apartment

160 000 ЕУР

Број на соби: 3
Денес 00:22 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Гази Баба

CITROEN C4 CACTUS 1.5 BLUE HDI 100KS 2019 AIRFLOW NAVI LED

11 700 ЕУР

Година: 2019
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 00:18 Станови , Охрид

Se izdava stan vo strog centar so parking

Број на соби: 2
Површина: 50
Денес 00:18 Станови , Скопjе , Центар

Nov stan na Vodno 67m2

135 000 ЕУР

Број на соби: 3
Денес 00:15 Автомобили , Куманово

Mercedes-Benz R-Razred R 320 CDI

5 975 ЕУР Price Reduced

Година: 2006
Километража: > 500 000
Денес 00:03 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Audi A5 2012

20 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 40 000 - 44 999
Вчера 23:59 Автомобили , Охрид

VW Polo registriran cela godina euro 5

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 23:59 Автомобили , Скопjе , Карпош

Mercedes-Benz R320

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 23:59 Автомобили , Скопjе , Центар

BMW 116d so M Sport paket prv sopstvenik

24 500 ЕУР

Година: 2018
Километража: 35 000 - 39 999
Вчера 23:58 Станови , Скопjе , Ѓорче Петров

Se izdava namesten trosoben stan vo Gorce Petrov

14 000 МКД / месечно

Број на соби: 3
Вчера 23:37
Link:
Куќи/Вили , Гостивар

Kuka Gostivar / Куќа Госивар!

139 999 ЕУР

Број на соби: 6
Површина: 80
Вчера 23:37 Станови , Скопjе , Центар

Стан 45m2 на Рузвелтова

72 000 ЕУР

Број на соби: 2
Вчера 23:35 Станови , Велес

Dvosoben stan vo Veles

Број на соби: 2
Вчера 23:34 Куќи/Вили , Скопjе , Ѓорче Петров

Kuka vo Skopje so dvor

350 000 ЕУР

Број на соби: 5
Вчера 23:32 Мобилни телефони , Штип , Карбинци

Samsung Galaxy A13 64gb

8 000 МКД

Вчера 23:29 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Golf 5 1.9 tdi 105ks

1 ЕУР Price Reduced

Година: 2007
Километража: 300 000 - 349 999
Вчера 23:18 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

opel corsa

999 ЕУР

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 23:09 Куќи/Вили , Скопjе , Скопје

Se iznajmuva luksuzna kuka vo Crnice

3 500 ЕУР / месечно

Број на соби: 8
Вчера 23:05 Станови , Скопjе , Аеродром

Se izdava prazen stan vo Aerodrom

150 ЕУР / месечно

Број на соби: 3

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Се купува, Се изнајмува, Се продава, Се бара за изнајмување, Се бара работа, Се нуди работа | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации