Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Купувајте и продавајте на Пазар3.мк - Брзо, Лесно и Едноставно!

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

06 окт. 09:24
Линк
Станови , Ресен

Renoviran namesten stan vo solidna sostojba

49 900 ЕУР

Број на соби: 2

Денес 20:35 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

VW GOLF 6 2.0 TDI 81KW 110KS KAKO NOV2009god

7 800 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 20:28
Линк
Станови , Скопjе , Аеродром

Se izdava stan od 42m2

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 1
Денес 19:58
Линк
Автомобили , Скопjе , Скопје

AUDI A5

17 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 19:53 Претпријатие Автомобили , Гостивар

BMW X1 2.5 D X_DRIVE M_PAKET UVOZ OD SVAJCARIA FULL

Година: 2016
Километража: 75 000 - 79 999
Онлајн
Денес 19:38
Линк
Станови , Скопjе , Аеродром

Се изнајмува луксузно уреден стан

430 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Денес 19:33 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

Audi A6 3.0 2009

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 19:32 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

PEUGEOT 206 CABRIO SERVISIRANO REGISTRIRANO

2 799 ЕУР

Година: 2001
Километража: 100 000 - 109 999
Денес 19:31 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

SMART REGISTIRAN DO 10 2024 PANORAMA

1 799 ЕУР

Година: 1999
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 19:30 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

FORD FOCUS 1.6TDCI 2011 REDIZAJN FABRIKA

4 799 ЕУР

Година: 2011
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 19:30 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

VOLVO S 80 FUL OPREMA REGISTRIRANO 2.4 DIZEL

3 599 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 19:30 Автомобили , Прилеп

Chevrolet Cruze LS 1.8i бензин/плин 140кс,10-год, ЗАМЕНА

5 900 ЕУР

Година: 2010
Километража: 120 000 - 129 999
Денес 19:29 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

OPEL INSIGNIA 2.0 CDTI 2011 GOD NAVIGACIA FABRIKA

6 799 ЕУР

Година: 2011
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 19:29 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

Ford C-Max 1.6TDCI redizajn 2008

3 999 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 19:28 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

Peugeot 208 full oprema 2014 1.0 benzin

4 899 ЕУР Намалена цена

Година: 2014
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 19:28
Линк
Станови , Скопjе , Чаир

SHITET BANESA NE XHON KENEDI BANESA E RE

1 ЕУР

Број на соби: 3,5
Денес 19:28 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

Peugeot 207 tovarno 1.4hdi redizajn 2011 full oprema

2 999 ЕУР

Година: 2011
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 19:24 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

Renault Scenic 1.5DCI 2012 fabrika

5 699 ЕУР

Година: 2012
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 19:23 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Бутел

BMW F10 3.0d 204 Ps "8G-Menjac Automatik" 2011 Godina "TOPP

15 900 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 19:19 Автомобили , Велес

PEUGEOT 3008 1.6HDI 112KS.EURO 5 2012g.

6 999 ЕУР

Година: 2012
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 19:18
Линк
Станови , Скопjе , Кисела Вода

Se prodava stan vo Kisela voda kaj rasadnik salata

1 200 ЕУР

Број на соби: 3
Денес 19:17 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

BMW 420 GRAN COUPE 2016 FABRIKA NAJ FUL OPREMA

1 ЕУР

Година: 2016
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 19:16 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

WV TOURAN 1.9 TDI 2008 GOD SO 7 SEDISTA REDIZAJN FABRIKA

5 999 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 19:16 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

FORD S MAX 1.8 TDCI NAVIGACIA 7 SEDISTA ODLICEN

4 799 ЕУР

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 19:15 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

ASTRA J 1.7 CDTI 2011 GOD FUL OPREMA FABRIKA

5 999 ЕУР Намалена цена

Година: 2011
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 19:12
Линк
Автомобили , Скопjе , Чаир

VW beetle buba

7 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2013
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 19:09 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

VW Golf 7 1.6tdi 105ks Full Kako Novo!

9 900 ЕУР Намалена цена

Година: 2013
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 19:08
Линк
Станови , Охрид

Prodavam stan vo Ohrid Biljanini izvori kaj kruzen tek

88 500 ЕУР

Број на соби: 2
Денес 19:08 Машини и Инвентар Друго , Штип

Vending kafemati eftino

100 ЕУР

Денес 18:51 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Гази Баба

PEUGEOT 2008 1.5 BLUE HDI 100KS 2019 ALLURE

12 300 ЕУР

Година: 2019
Километража: 150 000 - 159 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации