Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Купувајте и продавајте на Пазар3.мк - Брзо, Лесно и Едноставно!

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

21 септ. 19:11
Линк
Станови , Гостивар , Маврово

Опремен стан во Маврово со паркинг место

59 000 ЕУР

Број на соби: 2

Денес 16:28 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Карпош

SE IZDAVA STAN KAJ MINISTERSTVO ZA EKONOMIJA

500 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 90
Денес 16:25 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Скопjе , Ѓорче Петров

Volkovo kuka samostojna

Број на соби: 6
Површина: 130
Денес 16:11 Автомобили , Скопjе , Петровец

GOLF 5 1.9 TDI 105������ EKSTRA CENA KESH

4 200 ЕУР

Година: 2004
Километража: 0 - 4 999
Денес 16:11 Друго , Тетово

Stalazi za devoven objekt

1 ЕУР

Денес 16:07
Линк
Станови , Скопjе , Кисела Вода

Се продава стан 60м2 со паркинг и подрум

Број на соби: 2
Површина: 60
Денес 16:06 Деловен простор Друго , Скопjе , Чаир

Lokali jepet me qira

200 ЕУР / месечно

Денес 16:00 Автомобили , Скопjе , Карпош

RENAULT CLIO 1.2 TOVARNO Furgon 2003 i 2005 godina

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 15:53 Претпријатие Автомобили , Охрид

Mini Cooper S Cabrio

6 800 ЕУР

Година: 2004
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 15:53
Линк
Станови , Скопjе , Центар

Se izdava stan od 35m2 vo Debar Maalo

280 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Денес 15:52 Автомобили , Дебар

Opel Zafira 1.7 CDTi

4 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 15:46 Плацови/Ниви и фарми , Битола

plac

Денес 15:43 Претпријатие Автомобили , Велес

PEUGEOT 2008 1.6 e-hdi-ALLURE-NAVI-PANORAMA

11 400 ЕУР

Година: 2013
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 15:43
Линк
Станови , Скопjе , Центар

Се издаваат канцеларии на улица Македонија

950 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Денес 15:38 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Аеродром

SE IZDAVA NAMESTEN DVOSOBEN STAN VO AERODROM KAJ POLIKLINIKA

17 000 МКД / месечно

Број на соби: 2
Површина: 50
Денес 15:34 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Центар

Apartman za kratok prestoj

35 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Денес 15:31 Станови , Скопjе , Карпош

Stan vo nova zgrada Taftalidze 2 vseliv vednas

1 600 ЕУР

Број на соби: 3
Денес 15:29 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Центар

SE IZDAVA NAMESTEN DVOSOBEN STAN VO CENTAR, PLOSHTAD

500 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Денес 15:28 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Кисела Вода

Savic stan vo Debar Maalo

81 600 ЕУР

Број на соби: 2,5
Површина: 50
Денес 15:26 Станови , Скопjе , Центар

Se iznajmuva kompletno opremen stan vo Centar

700 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Денес 15:23 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Аеродром

Se izdava namesten stan vo Aerodrom

16 000 МКД / месечно

Број на соби: 2
Денес 15:16 Станови , Скопjе , Скопје

Stan vo Kapistec 41m2 nasproti katolicka

1 650 МКД

Број на соби: 2
Денес 15:16 Автомобили , Свети Николе

Se prodava

2 000 ЕУР

Година: 2001
Километража: 300 000 - 349 999
Денес 15:16 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Скопје

55m2 izdavanje Karpos 3

1 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Онлајн
Денес 15:14 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Кисела Вода

Se iznajmuvaat novi stanovi vo Kisela Voda

1 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Денес 15:14 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Audi A3

4 800 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 15:14 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Скопје

Nov trosoben stan vo Aerodrom - Sky City

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Онлајн
Денес 15:14 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Карпош

Kuka vo Vlae od 193m2

Број на соби: 7
Денес 15:13
Линк
Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

VW Passat B8 2.0 TDI 4motion

24 000 ЕУР

Година: 2017
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 15:13 Куќи/Вили , Кавадарци

Kuka na ul Slovenska vo Kavadarci

Број на соби: 5

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации