Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Купувајте и продавајте на Пазар3.мк - Брзо, Лесно и Едноставно!

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!


Денес 18:06 Претпријатие , ,

Hyundai i20 1.4i 2009 automatic

5 300 ЕУР

Година: 2009
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 18:06 Претпријатие , ,

VW Golf 6 Plus 1.4tsi 160ks DSG

7 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 18:05 ,

Fiat Punto 3 1.2 44kw benzin i plin

3 600 ЕУР

Година: 2008
Километража: 70 000 - 74 999
Денес 18:05 Претпријатие , ,

Toyota IQ 1.4D4D 90ks 2009

5 200 ЕУР

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 18:03 Претпријатие , ,

VW Golf 7 2.0tdi 150ks 2013

12 800 ЕУР

Година: 2013
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 17:59 ,

Mercedes-Benz SLK r171 slk200 cabrio kompressor

7 200 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 17:58 Претпријатие , ,

Suzuki Swift 1.3 dizel 51kw 2006

3 550 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 17:58 Претпријатие , ,

Opel Astra 1.6cdti 100kw 2015 cosmo line

7 700 ЕУР

Година: 2015
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 17:58 Претпријатие , ,

Opel Insignia 1.6cdti 136ks 2017

12 300 ЕУР

Година: 2017
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 17:58 , ,

Mercedes-Benz C200 2.2CDi 136hp 2009 avantgarde

7 990 ЕУР

Година: 2009
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 17:58 ,

Куќа на два спрата

Број на соби: 8
Денес 17:43 ,

VW Touran dizel 2011

9 750 ЕУР

Година: 2011
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 17:32 ,

VW PASSAT 6 2.0 TDI, 4Motion (4x4)

4 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 17:32 , ,

VW Golf 6 1.6 TDI 77kw

6 400 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации