Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Купувајте и продавајте на Пазар3.мк - Брзо, Лесно и Едноставно!

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Се купува, Се изнајмува, Се продава, Се бара за изнајмување, Се бара работа, Се нуди работа | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!


Денес 00:58 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Бутел

Mercedes S Class 320 CDI 7G-Tronic Menjac ������

12 700 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 00:52 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Бутел

Citroen C4 Picasso "Automatik" 2.0 Hdi 7-Sedista ������

4 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 00:01 Претпријатие Автомобили , Ресен

MERCEDES C 220 CDI AVANTGARD AVTOMATIC FULL

9 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 23:57 Претпријатие Автомобили , Ресен

VW PASSAT 2.0 TDI 143 KS HIGHLINE B7

11 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 23:51 Претпријатие Автомобили , Ресен

AUDI A4 2.0 TDI 143 KS KAKO NOVO

9 300 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 23:36 Автомобили , Гостивар

Bmw 116

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 22:52 Автомобили , Куманово

C4 -REG SO OPREMA ATES PLIN-HITNO

2 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 22:48 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Карпош

Tikan automobile

Година: 2020
Километража: 0 - 4 999
Вчера 22:46 Претпријатие Автомобили , Охрид

BMW 520 D G30 200 KS SPORT M-PAKET X-DRIVE -19..MT Auto

40 000 ЕУР

Година: 2019
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 22:40 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Карпош

Opel Astra K 1.6cdti 110ks 2020 ekstra kako nova

Година: 2020
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 22:28 Претпријатие Автомобили , Крива Паланка

AUDI Q5 3.0TDI V6 240KS QUATTRO S-LINE

15 300 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 22:24
Линк
Куќи/Вили , Охрид

Se izdavaat novi apartmani vo Ohrid

Број на соби: 3
Вчера 22:08 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Гази Баба

VW Polo 1.2TDI GTI 75ks full jimauto group

5 900 ЕУР

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 22:08 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Peugeot 308 1.6 HDI Jimauto Group

4 300 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 22:07 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Ford Fiesta 1.4TDCI Jimauto Group

4 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 22:06 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Peugeot 107 1.0 12v XR jimauto group

3 100 ЕУР

Година: 2010
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 21:39
Линк
Автомобили , Скопjе , Карпош

Mercedes-Benz C200 CDI 2013

12 000 ЕУР

Година: 2013
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 21:39 Автомобили , Битола

Se prodava audi A6

Година: 2004
Километража: 0 - 4 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Се купува, Се изнајмува, Се продава, Се бара за изнајмување, Се бара работа, Се нуди работа | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации